Lot Widokowy Samolotem Cessna 150 (30 min) | Bydgoszcz

0.0 0 Opinii

Lot Widokowy Samolotem Cessna 150 (30 min) | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

350,00 zł

350,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz w życiu przeżywać wyjątkowe chwile? Kolekcjonujesz wspomnienia i piękne widoki? Jeśli twierdząco odpowiedziałeś na oba pytania, to Lot Widokowy Samolotem Cessna jest prezentem idealnym dla Ciebie! Wznieś się w górę ultralekkim samolotem, by podziwiać krajobrazy, by zobaczyć świat z lotu ptaka. Widoki, które pozostaną w Twojej pamięci na zawsze, sprawią, że będzie to niezapomniany lot!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 30-minutowy lot samolotem Cessna 150.

Lot Widokowy Samolotem Cessna 150 (30 min) | Bydgoszcz sprawdzi się jako niebanalny i zaskakujący prezent na urodziny! To przeżycie, które zachwyci każdego! Piękne krajobrazy podziwiane z lotu ptaka sprawdzą się jako prezent dla niej! A ultralekki samolot marki Cessna sprawia, że jest to również idealny prezent dla niego. Pamiętasz, jak składał samoloty, będąc dzieckiem? Spełnij jego marzenie i podaruj mu lot w przestworza!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Sezon od marca do października (czas trwania sezonu może się zmienić). Realizacja tego prezentu jest wyjątkowo zależna od pogody. Przed realizacją prezentu skontaktuj się z dostawcą.

Ważne informacje

Prezent obejmuje lot widokowy samolotem cessna 150, który trwa 30 minut. W samolocie, którym realizowany jest lot widokowy przebywa pilot i osoba odbdarowana.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ZONDA.AERO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Iga N.

Jestem zachwycona Zondą. Rewelacyjne podejście do klienta. Już od samego początku kierowca - Pan Piotr - stworzył wspaniałą atmosferę. Lot niezapomniany, piękne widoki. Przemiły pilot - Pan Tomasz - cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i ciekawie opowiadał o samolocie, którym lecieliśmy. Bardzo polecam Zondę! Na pewno wrócę i kolejnym razem polecę helikopterem :)

Marek T.

Bardzo profesjonalna obsługa klienta, od umówienia lotu, poprzez odbiór z odprawy i obsługa pilota. Lubię latać /mimo lęku wysokości/ a lot Cesną jest inny niż loty rejsowe. Ale wrażenia z lotu, a mogłem dzięki uprzejmości Firmy przelecieć nad swoją miejscowością, zostaną na zawsze w pamięci. Dziękuję za miło spędzony czas. Gorąco polecam. Pozdrawiam

Marek T.

Lot 30 minut to akurat to czego oczekiwałem. Lot krótszy nie ma sensu. Profesjonalna obsługa zarówno naziemna jak i Pani pilot.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.