Lot Widokowy Samolotem Cessna 150 (30 min) | Bydgoszcz

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy Samolotem Cessna 150 (30 min) | Bydgoszcz


Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

350,00 zł

350,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz w życiu przeżywać wyjątkowe chwile? Kolekcjonujesz wspomnienia i piękne widoki? Jeśli twierdząco odpowiedziałeś na oba pytania, to Lot Widokowy Samolotem Cessna jest prezentem idealnym dla Ciebie! Wznieś się w górę ultralekkim samolotem, by podziwiać krajobrazy, by zobaczyć świat z lotu ptaka. Widoki, które pozostaną w Twojej pamięci na zawsze, sprawią, że będzie to niezapomniany lot!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 30-minutowy lot samolotem Cessna 150.

Lot Widokowy Samolotem Cessna 150 (30 min) | Bydgoszcz sprawdzi się jako niebanalny i zaskakujący prezent na urodziny! To przeżycie, które zachwyci każdego! Piękne krajobrazy podziwiane z lotu ptaka sprawdzą się jako prezent dla niej! A ultralekki samolot marki Cessna sprawia, że jest to również idealny prezent dla niego. Pamiętasz, jak składał samoloty, będąc dzieckiem? Spełnij jego marzenie i podaruj mu lot w przestworza!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje lot widokowy samolotem cessna 150, który trwa 30 minut. W samolocie, którym realizowany jest lot widokowy przebywa pilot i osoba odbdarowana.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ZONDA.AERO

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marek T.

Lot 30 minut to akurat to czego oczekiwałem. Lot krótszy nie ma sensu. Profesjonalna obsługa zarówno naziemna jak i Pani pilot.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.