Zostań Pilotem | Szczecin | Gorzów Wielkopolski (okolice)

0.0 0 Opinie

Zostań Pilotem | Szczecin | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Szczecin, Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

750,00 zł

750,00 zł

O prezencie

Jako dziecko postanowiłeś, że zostaniesz pilotem? Czas spełnić te marzenia! Zostań Pilotem to doskonała okazja, by zasiąść za sterami samolotu i poczuć przyjemność wynikającą z latania samolotem jako pilot! Zanim jednak chwycisz do ręki stery, zostaniesz przeszkolony przez wykwalifikowanego pilota. Na ziemi zdobędziesz teoretyczną wiedzę, dotyczącą pilotowania samolotu. W powietrzu przejdziesz do praktyki! Podczas lotu będzie można poczuć, jak reagują stery samolotu oraz w jaki sposób działają przyrządy lotnicze! Przy okazji będziesz mógł podziwiać wspaniałą panoramę Pomorza Zachodniego!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 30-minutowe szkolenie teoretyczne z zakresu pilotowania samolotu oraz 30-minutowy lot, w którym osoba obdarowana sama prowadzi samolot. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą pilotować samolot ultralekki, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda ich opiekuna prawnego.

Czy mogę zabrać na pokład samolotu aparat fotograficzny?
Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Musi być wcześniej zadeklarowana taka chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera – elementy, które mogą się odłączyć (np. osłona obiektywu) muszą być zabezpieczone lub usunięte przed lotem

Zostań Pilotem sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca, prezent na urodziny

Szukasz emocjonującego przeżycia, które będzie wspaniałym prezentem dla męża lub żony? Osoba obdarowywana to fan lotnictwa? Zostań Pilotem to wyjątkowa okazja, by zasiąść za sterami samolotu i poczuć się wolnym niczym ptak! Wspaniały podarunek zarówno dla nastolatka, jak i ojca! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako upominek świąteczny lub imieninowy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin, Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

30 minut szkolenia +30 minut lotu

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Lot widokowy samolotem Piper PA 28 turbo Arou. Czas realizacji to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu w limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie. Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład, należy to zgłosić. Nie należy latać w trakcie infekcji. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja). Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w locie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aerotechnika Jacek Kondracki

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.