Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Samolotem Ultralekkim | Elbląg

5.0 9 Opinii

Lot Samolotem Ultralekkim | Elbląg


Elbląg
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,99 zł

229,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz poznawać świat z lotu ptaka? Za każdym razem, gdy słyszysz dźwięk przelatującego samolotu, spoglądasz na niebo? Jeśli tak, to Lot Samolotem Ultralekkim to prezent idealny dla Ciebie! Być może znasz już okoliczne Trójmiasto z lotu ptaka? Spójrz również na Elbląg z zupełnie nowej perspektywy i na nowo poznaj to wyjątkowe miasto. Krótki rozpęd na pasie startowym, delikatne oderwanie się od ziemi i już widzisz piękne krajobrazy pod sobą! Tę wyjątkową przygodę zapamiętasz jeszcze na długo po opuszczeniu lotniska. Zwiedzaj świat z lotu ptaka!

Ile czasu trwa lot?

Lot Samolotem Ultralekkim trwa 15 minut.

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?
Maksymalna waga uczestnika to 100 kilogramów.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika 4 lata.

Czy wiesz, że…
Pierwszy w Polsce samolot ultralekki zbudowano 1970 roku, był to samolot J-1 Prząśniczka a konstruktorem tego samolotu był konstruktor-amator Jarosław Janowski. Samolot zarejestrowano jako motoszybowiec, ponieważ w Polsce nie było jeszcze przepisów dla samolotów ultralekkich.

Lot Samolotem Ultralekkim sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek na święta, prezent dla męża.

Chcesz podarować wyjątkowy prezent na urodziny? Szukasz oryginalnego prezentu dla męża? Lot Samolotem Ultralekkim to idealny podarunek dla każdego! Nie wiesz co podarować na święta? Teraz już nie musisz szukać dalej! Wybierz prezent, który gwarantuje ogromną dawkę emocji oraz iście podniebną przygodę! Podaruj bliskim prezent marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Elbląg

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 15-minutowy lot zapoznawczy samolotem Aeroprakt 22 LS.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Stator

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

Łukasz M.

Lot widokowy, trwa ok. 15 minut (w powietrzu). Widoki nad Elblągiem bardzo ładne. Pilot (i zarazem właściciel samolotu) bardzo sympatyczny i pomocny. Pan jest bardzo elastyczny — w razie problemów z odbyciem lotu, idzie na rękę i zmienia termin. Bardzo pozytywnie. Sam lot bardzo udany (żona sama zapragnęła zostać pilotem!). Myślę, że warto odbyć 2x dłuższy lot, tj. 30 minutowy. Wtedy można już zobaczyć Mierzeję Wiślaną. Tak czy inaczej, polecam gorąco!

Sylwia C.

Wszystko było w porządku. Łatwo było ustalić termin. Na miejscu nie było żadnych problemów. A sam lot to bardzo fajne przeżycie.

Andrzej C.

Wszystko było w porządku. Łatwo było ustalić termin. Na miejscu nie było żadnych problemów. A sam lot to bardzo fajne przeżycie.

Konrad D.

Bardzo miła i niespotykana przygoda. Lot bez zakłóceń, bez turbulencji .Pilot miły i otwarty na udzielanie wszelkich wyjaśnień. Pokazał mi z samolotu okolice Elbląga od zalewu do Pasłęka . Zobaczyłem z góry kanał Elbląski z licznymi śluzami .Widziałem to tylko do tego czasu z pokładu stateczków. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Osobiście polecam jako miły przerywnik w codziennym życiu.

Jolanta W.

Bardzo udana wyprawa w przestworza. Przemiły pilot, profesjonalne podejście i niezwykłe wrażenia. Polecam!

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje