JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Relaksujący Pobyt w Strefie Wellness Hotelu Alter | Lublin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Relaksujący Pobyt w Strefie Wellness Hotelu Alter | Lublin


Lublin
1 os.

75 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
75 zł

Amerykańskie badaczki dowiodły, że różnego rodzaju aktywności odbywane samotnie mogą być dla nas niezwykle korzystne. Lepsza koncentracja, niższy poziom stresu i możliwość skupienia się przede wszystkim na sobie. Zapraszamy Cię na Relaksujący Pobyt w Strefie Wellness Hotelu Alter! Czas spędzony w tym renomowanym hotelu pozwoli Ci przeżyć odprężające chwile w intymnej i przyjemnej atmosferze. Twoje potrzeby będą postawione na pierwszym miejscu. Luksusowa Strefa Wellness to doskonałe miejsce na Twoją solową randkę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje nieograniczony dostęp do strefy Wellness & SPA ekskluzywnego hotelu w Lublinie. W jego ramach osoba obdarowana może przez cały dzień korzystać z basenu, jacuzzi czy sauny.

W jakiej części hotelu umiejscowiona jest strefa Wellness & SPA?
Strefa Wellness & SPA umiejscowiona jest w podziemiach. Znakomicie zaaranżowane zabytkowe piwnice wytwarzają niezwykłą atmosferę, w której duch historii spotyka się z nowoczesnością.

Gdzie znajduje się hotel?
Hotel znajduje się w samym sercu lubelskiego Starego Miasta. Jest jednym z niewielu ośrodków w Polsce, który posiada wyróżnienie pięciu gwiazdek co dowodzi, że jest to placówka absolutnie najwyższej klasy.

Relaksujący Pobyt w Strefie Wellness Hotelu Alter sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent dla mamy, prezent dla babci.

Szukasz prezentu, który kojarzy się z prestiżem i niezwykłym komfortem? Relaksujący Pobyt w Strefie Wellness Hotelu Alter powinien rozwiać Twoje wątpliwości. Wizyta w tym renomowanym salonie to doskonały pomysł na prezent z okazji Walentynek czy na Święta. To fantastyczny podarunek na urodziny, na rocznicę lub jako wyraz Twojej miłości. Podaruj luksus i odprężenie...

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Cały dzień.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje nieograniczony dostęp do strefy Wellness & SPA ekskluzywnego hotelu w Lublinie. W jego ramach możesz przez cały dzień korzystać z basenu, jacuzzi oraz sauny. Wymagana rezerwajca.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 367
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Ewa

Panuje tam świetna atmosfera, która pozwala na totalne wyciszenie. Sauny czyściutkie, co niestety w Lublinie jest ciężko dostępne. Tam nawet najmniejsze szczegóły rozpieszczają człowieka. Zyskali stałą klientkę :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.