Rejs Wycieczkowy Łodzią Piracką | Trójmiasto

5.0 2 Opinii

Rejs Wycieczkowy Łodzią Piracką | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pasjonujesz się historią, a woda to Twój żywioł? Wejdź na pokład Czarnej Perły i przeżyj prawdziwą morską przygodę! Delektuj się pięknem podróży, połączonej z niezwykłą, żywą lekcją historii. Usiądź wygodnie, wczuj się w delikatne kołysanie fal. Zrelaksuj się i posłuchaj koncertu szantowego na żywo, a wszystko to na pokładzie luksusowego statku! To świetne zakończenie dla spaceru po starówce, a także niebanalny sposób spędzenia wolnego czasu. Jesteś gotowy na prawdziwą, piracką przygodę? Chcesz poczuć korsarski klimat? Ten rejs zapamiętasz na naprawdę długo!

Realizując prezent:

  • Rejs odbywa się na trasie Gdańsk-Westerplatte-Gdańsk
  • Wysłuchasz koncertu szantowego na żywo.
  • Przeżyjesz prawdziwą przygodę!
 
Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Zawsze może przepłynąć! Piracka Przygoda szlakiem Historii Gdańska to oryginalny prezent na każdą okazję – na urodziny, gwiazdkę lub Mikołajki. Potrzebne ci są atrakcje w Gdańsku? Ten niedrogi prezent to idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Trójmieście! Podaruj przeżycie - to niebanalny upominek!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

W rejsie mogą brać udział osoby od 18 roku życia lub młodsze w towarzystwie opiekuna. Oferta ważna w terminie od 1 maja do 30 września. Godziny rejsów: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00 - po wcześniejszej rezerwacji. Pogoda - nie ma wpływu, natomiast wycieczka ma znacznie większy urok, gdy warunki atmosferyczne są sprzyjające.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Czarna Perła

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Paweł

Super przygoda!

Gosia

Świetna sprawa zarówno w pojedynkę jak i w parach. Polecam

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.