Rejs Jachtem po Zatoce Gdańskiej | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Rejs Jachtem po Zatoce Gdańskiej | Trójmiasto


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Piękne, bezchmurne niebo...słońce, zachwycające swoimi ciepłymi promieniami...Rejs Jachtem po Zatoce Gdańskiej to spełnienie marzeń o wspaniałej, wodnej przygodzie. Usiądź wygodnie na pokładzie jachtu - Elan GT5 i delektuj się cudownymi chwilami, pływając po Zatoce Gdańskiej. Podziwiaj krajobraz, pij chłodzące napoje i ciesz się życiem! Wspaniała okazja, aby “przewietrzyć głowę” i odpocząć od obowiązków! Nabierz dystansu do codziennych spraw i przeżyj wspaniałe emocje na wodzie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rejs Jachtem po Zatoce Gdańskiej, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Rejs potrwa około 6 godzin.

Jakim jachtem będę płynął?
Rejs odbywa się prestiżowym jachtem Elan GT5.

Rejs Jachtem po Zatoce Gdańskiej sprawdzi się jako:
prezent dla singla, prezent dla dziewczyny, prezent na urodziny

Czy fascynująca przygoda to dobry pomysł na prezent? Znakomity! Rejs Jachtem po Zatoce Gdańskiej to gwarancja świetnej zabawy i wielki emocji! Doskonale sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Dnia Chłopaka! Jego zalety doceni każda kobieta oraz każdy mężczyzna! Będzie świetnym wyborem na imieniny lub Święta. Podaruj prawdziwe, wodne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie wygodne, dostosowane do warunków atmosferycznych zapewniające komfort termiczny na wietrze i w słońcu. Wygodne, płaskie obuwie o jasnej podeszwie.

Czas trwania

około 6 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

1 osoba. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Rejs odbywa się w grupie 6-osobowej (nie licząc skippera) po zebraniu kompletu osób. Rejsy odbywają się eventowo – organizator poinformuje o dostępnych terminach. Organizator zapewnia usługę skippera oraz bezalkoholowe napoje.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Rentaboat.pl

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.