Rejs Event Boatem dla Przyjaciół (4 godziny) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Rejs Event Boatem dla Przyjaciół (4 godziny) | Warszawa (okolice)


Serock
2-12 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Marzy Wam się grill z przyjaciółmi w nietypowej scenerii? Zorganizujcie go na środku jeziora! Zapraszamy na Rejs Event Boatem dla Przyjaciół (4 godziny), który pozwoli Wam na niczym nieskrępowaną zabawę na środku jeziora! Spędźcie niezapomniany czas, podczas tej zwariowanej imprezy! Na pokładzie tej wyjątkowej łodzi znajduje się m.in. grill, oświetlenie, nagłośnienie oraz funkcjonalny stolik. Te rzeczy w zupełności wystarczą, aby przeżyć wspaniałą wodną przygodę z przyjaciółmi! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajem event boatu, dla maksymalnie 12 osób.

Ile czasu spędzimy na łodzi?
Ta oferta dotyczy wynajmu łodzi na 4 godziny.

Co otrzymamy w ramach prezentu?
Od organizatora otrzymacie dodatkowo węgiel do grilla oraz chłodne piwo dla każdego uczestnika. Jeden z uczestników musi zrezygnować z alkoholu i pozostać trzeźwy.

Rejs Event Boatem dla Przyjaciół (4 godziny) sprawdzi się jako:
prezent na wieczór kawalerski, prezent na wieczór panieński, prezent na rocznicę

Szukasz przeżycia, które zapewni Tobie i Twoim przyjaciołom mnóstwo zabawy? Rejs Event Boatem dla Przyjaciół to wyśmienita okazja, aby przeżyć niezapomnianą przygodę! Będzie to również doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin lub imienin! Taką imprezę doceni zarówno kobieta, jak i mężczyzna! Idealny podarunek dla ukochanego lub ukochanej!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

2-12 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Zapewniony będzie węgiel do grilla oraz po piwie dla każdego uczestnika. Osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą składniki, aby przygotować posiłki na pokładzie. Nie trzeba posiadać uprawnień, co najmniej jedna osoba nie może być pod wpływem alkoholu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.