Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Łódź (okolice)

0.0 0 Opinie

Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Łódź (okolice)


Oferta niedostępna
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Macie dosyć nudzenia się na kanapie, a w kinie akurat nie grają nic ciekawego? A może szukacie aktywności, która oprócz zdrowego zmęczenia da również masę niepohamowanej frajdy? Świetnie się składa! Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół to wyjątkowa okazja, aby ćwiczyć i bawić się jednocześnie! Skoki, tor przeszkód i pojedynki na poduchy to tylko część przygotowanych dla Was atrakcji! Wypróbujcie wszystkie i znajdźcie swoją ulubioną! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do parku trampolin na 120 minut, dla każdej z czterech osób oraz skarpetki antypoślizgowe (niezbędne do wejścia).

Czy dzieci mogą pójść same?
Tak, pod warunkiem podpisania przez rodzica bądź opiekuna prawnego zgody (dostępnej na stronie internetowej parku).

Czy wiesz, że…
Duży wkład w rozwój domowych trampolin miał amerykański gimnastyk Albert Carter, który wraz z rodziną zrobił tournee po USA demonstrując skoki na trampolinie. Po dostrzeżeniu jaki zachwyt wzbudza to wśród publiczności 5 firm zaczęło produkcję trampolin domowych na masową skalę.

Przygoda w Parku Trampolin sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent urodzinowy, prezent dla dzieci.

Twoje dzieci to wulkan niespożytej energii? Doskonale! Park Trampolin to miejsce stworzone właśnie dla Nich! Przygoda w Parku Trampolin to doskonały upominek świąteczny czy prezent urodzinowy! Świetna okazja dla rodziców, by wybrać się gdzieś ze swoimi pociechami i bawić się wspólnie na przeróżnych atrakcjach oferowanych przez Park Trampolin. Ubierzcie się wygodnie i bawcie naprawdę dobrze!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

8h (4 wejścia po 2h)

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Karnet jest ważny osiem tygodni liczony od pierwszego wejścia i obejmuje 4 wejścia po 2h (po dwie 2 dla każdej z czterech osób).


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Ksawerów

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.