Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Kraków

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół | Kraków


Oferta niedostępna
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

To popołudnie będzie inne! Koniec z serialami i graniem na konsoli! Czas trochę się poruszać! Zapraszamy na idealne połączenie zabawy i aktywności fizycznej - Szaloną Zabawę w Parku Trampolin dla Przyjaciółw Krakowie. W kompleksie, który został stworzony, by "serwować" najlepszą rozrywkę, znajdziecie m.in. 46 różnego rodzaju trampolin, tor przeszkód "ninja" - stworzony dla miłośników sportów ekstremalnych, którzy pragną wypróbować swoje umiejętności wspinaczki. Rewelacyjna zabawa w gronie przyjaciół to przepis na idealne popołudnie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje bilet wstępu do parku trampolin oraz skarpetki antypoślizgowe (niezbędne do wejścia). Prezent przeznaczony jest dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa 120 minut.

Czy dzieci mogą pójść same?
Tak, pod warunkiem podpisania przez rodzica bądź opiekuna prawnego zgody (dostępnej na stronie internetowej parku).

Czy wiesz, że…
Trampoliny zyskują niesamowitą popularność. W Blaenau Ffestiniog (Walia) otworzono trampolinę w… starej podziemnej kopalni!

Szalona Zabawa w Parku Trampolin dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla pracowników, prezent świąteczny.

Szukasz wyjątkowego podarunku dla kilku osób? Nie wiesz jaki upominek dla znajomych wybrać? Przygoda w Parku Trampolin dla Przyjaciół to idealne przeżycie, które łączy słowa - Trening, Zabawa i Kraków. Park Trampolin to miejsce, w którym nie sposób się nudzić i które podoba się każdemu miłośnikowi rozrywki i aktywności - znakomicie sprawdzi się jako oryginalny prezent dla przyjaciół, brata, siostry lub… pomysł na ciekawe popołudnie dla Ciebie! Wybierz Voucher, który gwarantuje emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe. Na miejscu otrzymasz specjalne skarpetki antypoślizgowe, przeznaczone do zabawy w parku trampolin.

Czas trwania

8h (4 wejścia po 2h)

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prosimy o przybycie 15 minut przed umówioną realizacją w celu przebrania oraz rejestracji. Osoba niepełnoletnia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Karnet jest ważny osiem tygodni liczony od pierwszego wejścia  i obejmuje 4 wejścia po 2h (po dwie 2 dla każdej z czterech osób).


Sprawdź na mapie


Realizacja

JUMP PLANET Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.