Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinii

Przygoda w Parku Linowym | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz wypoczynek na świeżym powietrzu? Chcesz aktywnie spędzić czas? Przygoda w parku linowym to świetne rozwiązanie! Czeka na Ciebie pakiet czterech tras  najczęściej polecanych amatorom emocji i miłośnikom dobrej zabawy. Myślisz, że masz dobrą kondycję fizyczną? Sprawdź się na tarasie sięgającej nawet do siedmiu metrów nad ziemią! Chodzenie po linie nie jest już tylko domeną śmiałków i cyrkowców. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom wspinać może się każdy, kto ma na to ochotę....oraz siły! Tę zabawę będziesz wspominał bardzo długo. Załóż wygodne ubranie i sportowe buty i ruszaj na podbój parku linowego!

Realizując Prezent:

  • Otrzymasz niezbędny sprzęt (kask, karabinki, uprząż),
  • Przejdziesz trasy zieloną, niebieską, czarną i czerwoną,
  • Będziesz pod opieką certyfikowanych instruktorów.
 
Cudowny i nietuzinkowy prezent dla Twoich pociech na święta! Jeżeli chcesz, aby twoje dzieci mogły rozładować swoje nieskońcozne pokłady energii w bezpiecznym środowisku to Park Linowy jest doskonałym wyborem. Spraw, że na twarzach twoich bliskich zagości uśmiech, który nie zniknie przez bardzo długi czas. Świetny pomysł na podarunek równiez na urodziny czy na imprezę integracyjną.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Do 3 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Trasy zróżnicowane technicznie, rozmieszczone na wysokości 3-7 metrów nad ziemią. Odpowiedni dla osób o wzroście minimalnym 145 cm, o dobrej kondycji fizycznej. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagany strój oraz obuwie sportowe. Obiekt otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Park funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.