Przygoda na Linach | Warszawa

Tylko u nas
4.8 8 Opinie

Przygoda na Linach | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz nowe wyzwania? Nie boisz się dużych wysokości? Wybierz się na Fort Bema i pokonaj emocjonującą trasę parku linowego. To nie tylko świetna zabawa, ale również duże wyzwanie! To ogólnorozwojowa rekreacja ruchowa, która zmusi do pracy wszystkie mięśnie Twojego ciała! Zlokalizowany na zabytkowym terenie byłej twierdzy Warszawa Park Linowy przygotował dla Ciebie 21 przeszkód, w tym szalony zjazd tyrolski o długości 75 metrów! Nie masz lęku wysokości? To dobrze, bo najwyższe konkurencje znajdują się na wysokości 8 metrów... Gotowy na niezapomnianą przygodę?

Trasa średnia obejmuje:

  • 21 konkurencji zawieszonych na wysokości 0,5-8,0 metrów,
  • Szalony zjazd tyrolski o długości 75 metrów,
  • Mnóstwo pozytywnych emocji oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

W celu poprawienia swojej techniki lub też podtrzymania na duchu, istnieje możliwość przejścia trasy z instruktorem.

Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprzęż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla każdego? Przygoda na Linach to doskonała propozycja dla osób aktywnych, które nie boją się nowych wyzwań. Podaruj niesamowitą przygodę, mnóstwo emocji oraz satysfakcję po pokonaniu trasy, Wręcz oryginalny voucher na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Dzień Dziecka, czy Dzień Ojca! Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie super prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Trasa dla uczestników powyżej 150 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

High Position

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.8 8 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marek Malinowski

Kompetencje pani prowadzącej, jakość i bezpieczeństwo instalacji, zadbany sprzęt, ogólna frajda z przeżycia.

Piotr S.

Wrażenia bardzo pozytywne. Obsługa kompetentna i pomocna w każdym momencie. Lokalizacja parku linowego to kolejny plus.

Małgosia

Ogólnie bardzo dobra lokalizacja. Trasy tez dostosowane do terenu.

Agata

Bardzo fajne! Obsługa i obiekt spełniło moje oczekiwania

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.