Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda na Linach dla Dzieci | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach dla Dzieci | Wiele Lokalizacji


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

39,99 zł

39,99 zł

O prezencie

Lubisz zabawy na świeżym powietrzu? Pragniesz przeżyć niecodzienną przygodę i się wyszaleć? Park linowy to miejsce wymarzone dla młodych odkrywców! Mostki linowe, drabinki, trasy w koronach drzew - to tylko niektóre z przeszkód, które trzeba pokonać na specjalnie przygotowanej szlaku wśród drzew. Profesjonalnego instruktor nauczy Cię obsługi oporządzenia asekuracyjnego, a następnie powie Ci, w jaki sposób zachować bezpieczeństwo w parku. Później możesz ruszać na podbój trasy! Przekonaj się, jak szybko pokonasz wszystkie przeszkody. Sprawdź ile zabawy i satysfakcji czeka na Ciebie wśród drzew i lin!

Prezent obejmuje:
  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Opiekę Instruktora,
  • Jednorazowe przejście trasy.

Dobry pomysł na prezent nie rośnie na drzewie. Za to Przygoda na Linach dla Dzieci to świetna zabawa dla najmłodszych! To nie tylko masa radości, lecz także trwałe wspomnienia, które mogą zapoczątkować nową pasję. To właśnie dlatego przeżycie to genialny prezent dla syna lub dla córki. To świetny upominek dla dzieci, które mają mnóstwo energii! Idź z duchem czasu i podaruj przeżycie jako prezent na Dzień Dziecka. Pamiętaj, park linowy dla dzieci to genialny upominek na komunię!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestników:  5 lat. Wymagana jest obecność opiekuna podczas przeżycia. Uczestnik z rękami wyciągniętymi do góry musi mieć minimum 115 cm wzrostu. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje