Przygoda na Linach dla Dwojga | Warszawa

Tylko u nas
4.2 14 Opinie

Przygoda na Linach dla Dwojga | Warszawa


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Ciekawe miejsce, dużo zieleni oraz mnóstwo atrakcji - to musi być Park Linowy na Fortach Bema! Zabierz ze sobą bliską osobę i sprawdźcie swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym torze przeszkód! Pokonanie całej trasy wymaga sporej sprawności fizycznej, a ten rodzaj rekreacji ogólnorozwojowej pobudzi do pracy wszystkie mięśnie ciała. Gotowi na niezapomnianą przygodę? Czeka Was potężny zastrzyk adrenaliny, najwyżej zawieszone przeszkody znajdują się na wysokości 8 metrów! Na miejscu czeka na Was również emocjonujący zjazd tyrolski o długości 75 metrów, umieszczony dosłownie nad fosą. Czas na świetną wspólną zabawę!

Trasa średnia obejmuje:

  • 21 konkurencji zawieszonych na wysokości 0,5-8,0 metrów,
  • Szalony zjazd tyrolski o długości 75 metrów umieszczony nad fosą Fortów Bema,
  • Mnóstwo pozytywnych emocji oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

W celu poprawienia swojej techniki lub też podtrzymania na duchu, istnieje możliwość przejścia trasy z instruktorem.

Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprzęż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla pary, przyjaciół, bądź rodzeństwa? Przygoda na Lichach dla Dwojga to idealna propozycja dla aktywnych osób, które lubią nowe wyzwania! Zobacz jaką satysfakcję osiągnie osoba obdarowana po pokonaniu tej trasy! Podaruj ciekawy prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka i inne okazje. Jeżeli jednak szukasz innych pomysłów na niezapomniane prezenty, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Trasa dla uczestników powyżej 150 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

High Position

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.2 14 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marcin

Miła obsługa, dobra organizacja. Brak czasu oczekiwania. Z pewnością mogę polecić :)

Agata T.

Wszystko przebiegło sprawnie i wesoło:)

Natalia

Realizacja kuponu od ręki bez żadnego problemu, miła atmosfera, polecam w 100% :)

M.

Bardzo profesjonalnie i ekstremalnie! :)

Ariadna

Świetna przygoda. Cały czas opieka instruktora. Bez zastrzeżeń.

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.