JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Szczecin

Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Szczecin


Szczecin
3 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wspólnie spędzony czas w połączeniu z dobrą zabawą to recepta na udany dzień. Gotowi na niezapomniane przeżycia? Przygoda na Linach dla Całej Rodziny to strzał w dziesiątkę! Przekonajcie się sami, co kryje się pod nazwami "pal buszmena" czy "wirujące łopatki". Sprawdźcie czy uda Wam się przejść przez podniebne huśtawki czy most zwodzony. Kiedy pokonacie wszystkie przeszkody i dojdziecie wspólnie na metę poczujecie ogromną satysfakcję. Ta przygoda w Tarzani dostarczy Wam wiele nowych doświadczeń. To również znakomita okazja, żeby spędzić chwilę w rodzinnym gronie. Zabawa na linach zapewni Wam dużo uśmiechu i pozytywnej energii, dzięki czemu oderwiecie się od codziennych spraw i obowiązków. Nie może Was zabraknąć! Przekroczcie próg Tarzani już dziś!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Opiekę instruktora,
  • Sprzęt niezbędny do wspinaczki dla każdego z uczestników,
  • Jednorazowe przejście trasy zielonej dla każdej z osób,
  • Możliwość zjazdu Tyrolką (od 160 cm wzrostu).

Szukasz pomysłu na prezent dla dzieci? Chcesz spełnić ich dziecięce marzenia i nie wiesz jak tego dokonać? Mamy świetną propozycję na nietuzinkowy podarek! Przygoda w parku linowym Tarzania to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny. Podaruj bliskim osobom niezapomniane przeżycia. Ten niebanalny upominek możesz podarować na urodziny, dzień dziecka czy inną okazję. Zabawa na linach na pewno uszczęśliwi obdarowanych.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Sportowe obuwie.

Czas trwania

ok. 1,5 h

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 3 osób (dla dorosłych i dzieci powyżej 110 cm wzrostu). Tor Zielony znajduje się ok. 3 m nad ziemią. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Prezent realizowany jest od maja do września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.