Przerażająca Wizyta w Horror House dla Twojej Ekipy | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
2-6 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Egzorcyzmy, Lśnienie, Obecność.... Te tytuły nie są Ci obce? To oznacza tylko jedno! Uwielbiasz strach i horrory? Chciałbyś w rzeczywistości spotkać najgorsze koszmary i postacie znane Ci z kultowych filmów grozy? W Horror House jest to możliwe! Zbieraj ekipę i wybierz się do starej i ciemnej piwnicy, w której czekać będzie na Was masa upiornych zagadek. Aby się stamtąd wydostać, musicie działać razem i pokonać strach, gdyż do dyspozycji macie tylko słabe światło latarki. Pamiętajcie, że w każdym zakątku czai się zło, które tylko czeka, by zniweczyć Waszą próbę wyjścia! Czy tym razem uda się pokonać siły ciemności? Wszystko zależy tylko od Was!

Na czym polega prezent?

Uczestnicy przechodzą grupą przez szereg ciemnych pokoi. Mają do dyspozycji jedną latarkę, która oświetla im drogę.

Czy można mieć przy sobie urządzenia elektroniczne?

Zaleca się niewnoszenie do muzeum strachu urządzeń elektronicznych, aby nie przeszkodzić sobie i innym w odbiorze atrakcji.

Czy można rozmawiać, krzyczeć i piszczeć podczas atrakcji?

Oczywiście uczestnicy powinni czuć się swobodnie podczas atrakcji i mają przyzwolenie na okazywanie wszystkich emocji, nawet tych najbardziej skrajnych! Należy jednak pamiętać, że nie można niszczyć eksponatów i dotykać aktorów.

Przerażająca Wizyta w Horror House sprawdzi się jako:

prezent dla przyjaciół, prezent na urodziny, prezent dla niego

Szukasz prezentu dla grupy przyjaciół? Chciałbyś, aby był to prezent niebanalny i zaskakujący? Dawka adrenaliny i strachu sprawi, że zapamiętają to przeżycie na długo! Przerażająca Wizyta w Horror House to wejście w prawdziwy horror! Bliska Ci osoba uwielbia ten gatunek filmowy? To świetna propozycja na prezent na urodziny oraz prezent na Dzień Dziecka! Podaruj jej więc voucher na upiorne chwile w Horror House. Niech zabiera ekipę znajomych, którzy pozwolą jej wyjść z ciemnej piwnicy!  

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

15-20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Liczba osób od 2 do 6. Zalecany min. wiek 14 lat. Wymagana akceptacja regulaminu, który dostępny jest na miejscu realizacji. Ilość czasu spędzonego w interaktywnym muzeum uzależniona jest od tempa zwiedzania. W przypadku wątpliwości, co do stanu zdrowia przed realizacją należy skonsultować się z lekarzem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.