JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Wakeboarding | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Wakeboarding | Wrocław

Wrocław
1 os.

69,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wakeboard to młoda, dyscyplina sportu, która podbija cały świat. popularność w Europie. Dlaczego? To proste: wake jest szalenie widowiskowy, a przy tym łatwy do opanowania. Spróbuj utrzymać równowagę płynąc na desce wakeboardowej, ciągnięty po wodzie na specjalnym wyciągu. Wykorzystaj wyskocznie i napięcie liny, aby wykonywać widowiskowe ewolucje. Wykonuj salta, obroty i wiele innych tricków przy prędkości do 50 km/h! To przeżycie to najlepszy sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z wakeboardem. Instruktorzy pomogą Ci dobrać sprzęt i postawić pierwsze kroki na desce. Jeżeli masz już doświadczenie w tej dziedzinie sportu, będziesz miał okazję nauczyć się różnych tricków. Gotowy na emocjonującą jazdę?

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu na wyciąg w ciągu tygodnia do godziny 15:00 oraz niezbędny do korzystania z niego sprzęt: deska, pianka, kask.

Kiedy mogę zrealizować prezent?

Prezent możliwy jest do zrealizowania od poniedziałku do piatku do godziny 15:00, w godzinach otwarcia parku. Konieczna jest rezerwacja toru.

Poznaj Wakeboarding sprawdzi się jako:

prezent dla niej, prezent dla niego, prezent na urodziny.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty znajdziesz na naszej stronie. Chcesz znaleźć ciekawy prezent na urodziny, imieniny lub gwiazdkę? Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent!

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

Wejście na wyciąg na czas 1h. Czas pływania uzależniony od ilości osób na torze (max. do 4 osób)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w sezonie od czerwca do sierpnia, od poniedziałku do piatku, do godziny 15:00. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby. Prezent nie jest tożsamy z wynajęciem toru na wyłączność. W ciągu godziny tor dzielić może do czterech osób (tzn. każda osoba wykupuje 15-minutowy spot). Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. 

 


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.