Rejs Motorówką (30 minut) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Rejs Motorówką (30 minut) | Warszawa (okolice)


Serock
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Marzycie o podbijaniu mórz i oceanów? Chcielibyście wypróbować swoich sił jako sternicy? Zacznijcie od jeziora i wybierzcie się na Rejs Motorówką (30 min)!Poczujcie radość jaką daje pływanie takim sposobem i poczujcie nieskrępowaną wolność na środku akwenu! Na motorówce, która ma 7 metrów długości, znajdują się materace (dla fanów opalania) oraz wygodny stolik, przy którym można usiąść, aby coś zjeść lub czegoś się napić! Na łodzi znajduje się również prysznic i lodówka, więc Wasza przygoda odbędzie się w luksusowym stylu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs motorówką, dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 30 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Rejs Motorówką (30 min) sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla znajomych, prezent na urodziny

Szukacie fajnego pomysłu na prezent dla całej rodziny? Chcielibyście spróbować czegoś szalonego, ale jednocześnie bezpiecznego? Rejs Motorówką (30 min) to wyśmienita okazja, aby spróbować swoich sił jako sternicy albo po prostu, by przeżyć fajną przygodę! Przeżycie świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Dziecka lub imienin! Fajny upominek na Dzień Mamy lub Dzień Ojca!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: rejs nowoczesną łodzią motorową, możliwość samodzielnego sterowania, profesjonalne szkolenie i opiekę instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej dla każdego uczestnika. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nad Narvią

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.