Rejs Motorówką (60 minut) | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Rejs Motorówką (60 minut) | Warszawa (okolice)


Serock
1-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na fajną przygodę dla całej rodziny? Uwielbiacie przebywać nad wodą? Zapraszamy na niepowtarzalny, godzinny Rejs Motorówką! Przeżyjcie wspaniałe chwile sterując łodzią albo opalajcie się na specjalnie przygotowanych materacach! Korzystajcie z lodówki i wygodnego stolika, a w razie potrzeby weźcie orzeźwiający prysznic! Luksusowa motorówka jest przygotowana na prawdziwą wyprawę i oferuje Wam wszystkie możliwe udogodnienia! 140-konny silnik zapewni Wam niezapomniane wrażenia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rejs motorówką, dla maksymalnie czterech osób.

Ile czasu trwa rejs?
Rejs potrwa 60 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat.

Rejs Motorówką (60 min) sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla rodziny, prezent na Dzień Kobiet

Rozglądasz się za pomysłem na prezent dla znajomych? Chcielibyście przeżyć coś całą grupą? Rejs Motorówką (60 min) to okazja, aby doskonale się bawić na jeziorze! Świetnie sprawdzi się jako podarunek, który zadowoli zarówno małych, jak i dużych! Przeżycie, które gwarantuje emocje będzie doskonałym wyborem zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-4 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: rejs nowoczesną łodzią motorową, możliwość samodzielnego sterowania, profesjonalne szkolenie i opiekę instruktora, wypożyczenie kamizelki ratunkowej dla każdego uczestnika. Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nad Narvią

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.