Poprowadź Teslę Model 3 Performance Ulicami Miasta | Warszawa

Nowość
0.0 0 Opinie

Poprowadź Teslę Model 3 Performance Ulicami Miasta | Warszawa


Warszawa
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

332,99 zł

332,99 zł

O prezencie

Marzysz o tym, by poznać najnowszą technologię motoryzacyjną i przekonać się, jak wygląda prawdziwy samochód przyszłości? Wybierz się na niezapomnianą przygodę - Jazdę Teslą Model 3 Performance w Warszawie! Usiądź za kierownicą najszybszej Tesli i zobacz, co potrafi na drodze. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3 sekundy, FSD Computer, napęd 4x4 Dual Drive, wnętrze Premium... Podczas jazdy poznasz wszystkie jego funkcje, które przedstawi doświadczony przedstawiciel. Dowiedz się, jak działa m.in. słynny autopilot! Jeśli chcesz, zabierz ze sobą osoby towarzyszące i wspólnie bawcie się, jeżdżąc najszybszą Teslą!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Teslą Model 3 Performance. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby (kierowcy), która może zabrać ze sobą dwójkę pasażerów.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Jazda potrwa 60 minut.

Jakie wymagania muszę spełnić, by poprowadzić samochód Tesla Model 3 Performance?
Wystarczy, że posiadasz prawo jazdy kat. B od co najmniej 5 lat. Jeśli nie posiadasz prawa jazdy przejażdżka może odbyć się na fotelu pasażera.

Co czeka mnie podczas przejażdżki?
Jazda Teslą pozwoli na zaprezentowanie wszystkich funkcji samochodu - przedstawiciel opowie o wszystkich szczegółach i działaniu nowinek, w tym autopilota.

Czym charakteryzuje się Tesla Model 3 Perfomance?
Jest to najszybsza Tesla, rozpędzająca się od 0 do 100 km/h w 3 sekundy, posiadająca natychmiastowy moment obrotowy, FSD Computer, Autopilota, napęd 4x4 Dual Drive i wnętrze Premium.

Poprowadź Teslę Model 3 Performance Ulicami Miasta | Warszawa sprawdzi się jako niezapomniany prezent dla fana motoryzacji i nowinek technologicznych. Okazja, by poprowadzić samochód przyszłości, jakim jest Tesla, to świetny sposób na wspaniałe przeżycie i świetną zabawę. Voucher na Teslę w Warszawie? Oryginalny podarunek, który pozostanie w pamięci na lata!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby (kierowcy), która może zabrać ze sobą dwójkę pasażerów. Wymagane prawo jazdy kat. B, posiadane od co najmniej 5 lat (w przypadku braku - istnieje możliwość jazdy jako pasażer). Jazda Teslą pozwoli na zaprezentowanie wszystkich funkcji samochodu - przedstawiciel opowie o wszystkich szczegółach i działaniu nowinek, w tym autopilota.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tesla Warszawa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.