Popołudnie w Jacuzzi | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Popołudnie w Jacuzzi | Warszawa (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Podaruj sobie chwile pełne odprężenia. Popołudnie w Jacuzzi to czas tylko dla Ciebie. Dzięki wielości rozrywek będziesz mógł wybrać to, co lubisz najbardziej, a jeżeli chcesz spróbować wszystkiego – pewnie nie zabraknie czasu! Po kilku zjazdach z wysokiej zjeżdżalni możesz odpocząć w „bąbelkowym” basenie, a następnie porządnie się spocić i oczyścić w wybranej saunie! Bicze wodne pomagają rozluźnić mięśnie, a dodatkowo poprawiają krążenie i pozytywnie wpływają na układ nerwowy.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt w Aqua Parku Hotelu Warszawianka, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3 godziny. 

Z czego mogę skorzystać w ramach prezentu?
W ramach prezentu masz możliwość korzystania z: basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, rwącej rzeki, gejzerów, hydromasażu, dwóch jacuzzi, kubła zimnej wody, bani do schłodzenia ciała, dziewięciometrowej zjeżdżalni oraz strefy termalnej (łaźnia parowa, sauna sucha, grota relaksu z podgrzewanymi, kamiennymi leżankami).

Popołudnie w Jacuzzi sprawdzi się jako:
prezent dla singielki, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka

Popołudnie w Jacuzzi to świetny pomysł na prezent dla osoby potrzebującej chwili dla siebie. W podwarszawskim Spa, obdarowany będzie miał okazję odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu. Aranżacja aquaparku zaskoczy multimedialnymi odgłosami dzikiej przyrody. Wizyta jest również doskonałą okazją, żeby pobudzić mięśnie do pracy. To wszystko zapewnia satysfakcję obdarowanego. To uczta dla zmysłów i ciała!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godzinny pobyt w Aqua Parku Hotelu Warszawianka

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Popołudnie w Jacuzzi pozwala na korzystanie z jacuzzi, saun i basenu, fitnessu i innych atrakcji Aqua Parku w Hotelu Warszawianka. Dla osób poniżej 18-ego roku życia wymagana jest obecność lub notarialna zgoda opiekuna. Obowiązujący strój: strój kąpielowy, strój sportowy, klapki, ręcznik.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Hotel Warszawianka ****

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Ula

Aquapark nie jest duży, ale bardzo przyjemnie urządzony. Warto w opisie wspomnieć o "rwącej rzece" oraz o podgrzewanych kamiennych leżakach - gwarantujących wspaniały relaks po pobycie w saunie, czy intensywnym pływaniu. Ciekawa jest też zjeżdżalnia - zjazd jest w ciemnościach z efektami muzyczno-wizualnymi. Dodatkowo mierzony jest czas przejazdu. Polecam!

Marcin

Bardzo przyjemnie spędzony czas. W opisie brakuje informacji o możliwości skorzystania w ramach vouchera nie tylko z basenu, ale także z siłowni - nie mieliśmy zatem ze sobą strojów do ćwiczeń. :-(

Bartek

Pełen relaks

KM

Popołudnie w Jacuzzi - polecam - miły prezent, super relaks

MM

Popołudnie w jacuzzi? Miło, sprawnie, pełen relaks... :)

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.