JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Popołudnie w Jacuzzi | Warszawa (okolice)

Popołudnie w Jacuzzi | Warszawa (okolice)


Jachranka
1 os.

89 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
89 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Podaruj sobie chwile pełne odprężenia. Popołudnie w Jacuzzi to czas tylko dla Ciebie. Dzięki wielości rozrywek będziesz mógł wybrać to, co lubisz najbardziej, a jeżeli chcesz spróbować wszystkiego – pewnie nie zabraknie czasu! Po kilku zjazdach z wysokiej zjeżdżalni możesz odpocząć w „bąbelkowym” basenie, a następnie porządnie się spocić i oczyścić w wybranej saunie! Bicze wodne pomagają rozluźnić mięśnie, a dodatkowo poprawiają krążenie i pozytywnie wpływają na układ nerwowy.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje pobyt w Aqua Parku Hotelu Warszawianka, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 3 godziny. 

Z czego mogę skorzystać w ramach prezentu?
W ramach prezentu masz możliwość korzystania z: basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, rwącej rzeki, gejzerów, hydromasażu, dwóch jacuzzi, kubła zimnej wody, bani do schłodzenia ciała, dziewięciometrowej zjeżdżalni oraz strefy termalnej (łaźnia parowa, sauna sucha, grota relaksu z podgrzewanymi, kamiennymi leżankami).

Popołudnie w Jacuzzi sprawdzi się jako:
prezent dla singielki, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka

Popołudnie w Jacuzzi to świetny pomysł na prezent dla osoby potrzebującej chwili dla siebie. W podwarszawskim Spa, obdarowany będzie miał okazję odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i pośpiechu. Aranżacja aquaparku zaskoczy multimedialnymi odgłosami dzikiej przyrody. Wizyta jest również doskonałą okazją, żeby pobudzić mięśnie do pracy. To wszystko zapewnia satysfakcję obdarowanego. To uczta dla zmysłów i ciała!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jachranka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godzinny pobyt w Aqua Parku Hotelu Warszawianka

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Popołudnie w Jacuzzi pozwala na korzystanie z jacuzzi, saun i basenu, fitnessu i innych atrakcji Aqua Parku w Hotelu Warszawianka. Dla osób poniżej 18-ego roku życia wymagana jest obecność lub notarialna zgoda opiekuna. Obowiązujący strój: strój kąpielowy, strój sportowy, klapki, ręcznik.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
Ula

Aquapark nie jest duży, ale bardzo przyjemnie urządzony. Warto w opisie wspomnieć o "rwącej rzece" oraz o podgrzewanych kamiennych leżakach - gwarantujących wspaniały relaks po pobycie w saunie, czy intensywnym pływaniu. Ciekawa jest też zjeżdżalnia - zjazd jest w ciemnościach z efektami muzyczno-wizualnymi. Dodatkowo mierzony jest czas przejazdu. Polecam!

Marcin

Bardzo przyjemnie spędzony czas. W opisie brakuje informacji o możliwości skorzystania w ramach vouchera nie tylko z basenu, ale także z siłowni - nie mieliśmy zatem ze sobą strojów do ćwiczeń. :-(

Bartek

Pełen relaks

KM

Popołudnie w Jacuzzi - polecam - miły prezent, super relaks

MM

Popołudnie w jacuzzi? Miło, sprawnie, pełen relaks... :)

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.