Podwójna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań

0.0 0 Opinii

Podwójna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny | Poznań


Kobylnica
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,00 zł

149,00 zł

O prezencie

Zastanawiasz się jak fajnie spędzić czas z rodziną? Masz dość codziennej rutyny? Opuść betonową dżunglę, przekonaj się czym jest prawdziwa wolność! Park Linowy to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Masz okazję, aby podarować niezapomniane wspomnienia sobie i swojej rodzinie. Podaruj sobie własny powrót do beztroskiej przeszłości. Chyba Ty i Twoje łobuziaki nie dacie na siebie długo czekać? Zanim zaczniecie się dobrze bawić, odbędziecie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Przed Wami wybór między 2 unikalnymi trasami i 2 godziny przygody!

Prezent obejmuje:

  • Dwugodzinną zabawę w parku linowym,
  • po jednym przejściu trasami Lothse i Everest lub dwa przejścia jedną z nich,
  • niezbędny sprzęt,
  • opiekę instruktora.

Chcesz spędzić czas za miastem? Już odwiedzałeś nasz katalog marzeń? Mamy dla Ciebie i Twojej rodziny setki ciekawych atrakcji. Fajne prezenty nie tylko na weekendy lub święta, ale i na inne okazje. Tylko dla Was mamy niezapomniany prezent w Poznaniu Podwójna Przygoda na Linach dla Całej Rodziny. Jest tot idealny prezent dla każdego dziecka. Co na Was czeka? Fala pozytywnych emocji, droga pełna pułapek na wysokości od 5 metrów. Podaruj przeżycie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kobylnica

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 13 roku życia. Minimalna wymagana rozpiętość ramion to 180 cm. Tor Lhotse znajduje się od 5 do 8 metrów nad ziemią. Tor Everest znajduje się od 5 do 12 metrów nad ziemią.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cascader Park

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.