Przygoda na Linach - Trasa Maluch | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinie

Przygoda na Linach - Trasa Maluch | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wszystkie dzieciaki uwielbiają biegać, psocić i rozładowywać swoją energię w sposób bardzo aktywny. Nasze pociechy kochają wspinać się na drzewa i wchodzić po gałęziach na jak największe wysokości, co nas, rodziców, przyprawia o palpitacje serca. Z tym voucherem możesz wybrać się ze swoim dzieckiem do Parku Linowego, gdzie na specjalnie przygotowanej trasie "Maluch" będzie mogło się wyszaleć i wyładować energię w bezpiecznych warunkach i pod opieką doświadczonych instruktorów.  Po wszystkim Wasze pociechy czeka jeszcze wspaniała zabawa na Placu Zabaw!

Prezent zawiera:

  • Przejście po trasie "Maluch",
  • Opiekę instruktora,
  • Pełne wyposażenie (kask, uprząż i zabezpieczenia),
  • Zabawę na Placu Zabaw.
 
Chcesz podarować dziecku wspaniały prezent na urodziny, imieniny czy gwiazdkę? Podaruj mu wyjście do Parku Linowego w Łebie. Idealny podarunek dla dzieci, które w aktywny sposób uwielbiają spędzać czas. Twoją pociechę na pewno ucieszy taki nieszablonowy prezent! Jeżeli pragniesz podarować jakiś unikalny podarunek to dobrze trafiłeś, gdyż ten voucher będzie idealny!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Informacje dla oglądających

Możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Trasa Maluch – dla dzieci od lat 3. Dzieci przemieszczają się między domkami umieszczonymi na drzewach, pokonując przeszkody na wysokości 1-2 m. zabezpieczone siatką całkowicie chroniącą przed upadkiem, nie wymagającą dodatkowej asekuracji. Konstrukcja trasy rozwija zmysł równowagi oraz koordynację ruchów. Długość trasy: 50 metrów, dwa przejścia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.