Przygoda na Linach - Trasa Maluch | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinii

Przygoda na Linach - Trasa Maluch | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wszystkie dzieciaki uwielbiają biegać, psocić i rozładowywać swoją energię w sposób bardzo aktywny. Nasze pociechy kochają wspinać się na drzewa i wchodzić po gałęziach na jak największe wysokości, co nas, rodziców, przyprawia o palpitacje serca. Z tym voucherem możesz wybrać się ze swoim dzieckiem do Parku Linowego, gdzie na specjalnie przygotowanej trasie "Maluch" będzie mogło się wyszaleć i wyładować energię w bezpiecznych warunkach i pod opieką doświadczonych instruktorów.  Po wszystkim Wasze pociechy czeka jeszcze wspaniała zabawa na Placu Zabaw!

Prezent zawiera:

  • Przejście po trasie "Maluch",
  • Opiekę instruktora,
  • Pełne wyposażenie (kask, uprząż i zabezpieczenia),
  • Zabawę na Placu Zabaw.
 
Chcesz podarować dziecku wspaniały prezent na urodziny, imieniny czy gwiazdkę? Podaruj mu wyjście do Parku Linowego w Łebie. Idealny podarunek dla dzieci, które w aktywny sposób uwielbiają spędzać czas. Twoją pociechę na pewno ucieszy taki nieszablonowy prezent! Jeżeli pragniesz podarować jakiś unikalny podarunek to dobrze trafiłeś, gdyż ten voucher będzie idealny!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Czas trwania zależy od długości realizowania prezentu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Trasa Maluch – dla dzieci od lat 3. Dzieci przemieszczają się między domkami umieszczonymi na drzewach, pokonując przeszkody na wysokości 1-2 m. zabezpieczone siatką całkowicie chroniącą przed upadkiem, nie wymagającą dodatkowej asekuracji. Konstrukcja trasy rozwija zmysł równowagi oraz koordynację ruchów. Długość trasy: 50 metrów, dwa przejścia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.