JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Paintball Rambo | Szczecin

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Paintball Rambo | Szczecin

Szczecin
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jesteś fanem Johna Rambo i pasjonuje Cię jego styl bycia? Chciałbyś przekonać się, jak to jest być prawdziwym żołnierzem? Paintball Rambo to rozrywka w sam raz dla Ciebie! Wejdź w prawdziwy, ekstremalny świat i doznaj pasjonujących chwil. Chwyć za broń! Podejmij wyzwanie i stocz walkę o przetrwanie. Sprawdź, jakie to uczucie być zdanym na siebie... Przekonaj się na własnej skórze, co to znaczy wola walki. Wymyśl plan, dzięki któremu osiągniesz zwycięstwo. Niech ten sport wyzwoli w Tobie nieznane zakamarki osobowości... Przekonaj się, na co Cię stać. Pamiętaj - to nie tylko spora dawka adrenaliny, lecz także świetna zabawa! Z pewnością Cię zachwyci i na długo spędzi sen z powiek. Kto wie, może znajdziesz hobby na całe życie?

 

 Prezent zawiera:

  • 4 godziny rozgrywki,
  • Specjalistyczny sprzęt,
  • Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe. 

Nie masz pomysłu na prezent dla pasjonaty sportów ekstremalnych? Szukasz inspiracji na niebalany upominek dla Mężczyzny? Paintball Rambo idealnie nadaje się na podarunek na każdą okazję - zarówno na Dzień Chłopaka, Urodziny, jak i Imieniny. Chcesz zachwycić bliską osobę? Podaruj jej voucher na przeżycie! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

W prezencie zawarty jest: marker + 500 kulek, gaz (możliwość dowolnego dobijania), maska ochronna, kombinezon moro, podpowiedzi możliwych scenariuszy rozgrywek, pełna obsługa techniczna i sędziowska. Organizacja całej zabawy. Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.