Niezapomniany Lot Motolotnią | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinie

Niezapomniany Lot Motolotnią | Poznań (okolice)


Zborowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

729,99 zł

729,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz otwartą przestrzeń i przebywałeś już w powietrzu? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z lataniem? W obu przypadkach zapraszamy na Niezapomniany Lot Motolotnią, podczas którego poznasz świat z zupełnie innej strony! Poczuj nieskrępowaną wolność i podbijaj przestworza! Motolotnia wznosi się na wysokość 300-400 metrów, co pozwala na podziwianie pięknych widoków w sposób szczególny, który nie jest dostępny w żadnym innym środku transportu! Profesjonalny pilot poprowadzi maszynę w taki sposób, aby pokazać Ci wszystkie najciekawsze miejsca!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lot?
W powietrzu spędzisz aż 70 minut!

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą latać motolotnią, jednakże wymagana jest od nich pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Jak wygląda trasa lotu?
Przepiękny lot widokowy do zamku w Stobnicy, lot z szybkością 90 km na godzinę w tym przelot okrążający 360 nad zamkiem i powrót na lądowisko, na trasie przelot nad jeziorem Bytyńskim oraz okolice Szamotuł. Cała trasa to aż 108 km podróży powietrznej!

Niezapomniany Lot Motolotnią sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla żony, prezent na imieniny

Pomysł na niezapomnianą przygodę? Niezapomniany Lot Motolotnią to doskonała forma zabawy, która dostarczy niecodziennych emocji! Doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego! Ta powietrzna przygoda będzie doskonałym upominkiem z okazji Dnia Kobiet, Dnia Chłopaka czy też Dnia Dziecka! Adrenalina, towarzysząca temu wydarzeniu, sprawia, iż jest to świetny podarunek świąteczny, urodzinowy bądź z okazji rocznicy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zborowo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

70 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga pasażera wraz z ubraniem wynosi 110 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodziców. Realizacja lotów odbywa się w weekendy. Wykonawca zastrzega możliwość odwołania lotu na dzień wcześniej (ze względu na złe warunki pogodowe) o czym informuje telefonicznie lub SMS.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FALLWORK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Roma W.

Piękna pogoda, widoki i lot organizacyjnie bez zarzutów.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.