Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga | Kraków

5.0 1 Opinii

Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,00 zł

189,00 zł

O prezencie

Uwielbiacie wspólne przygotowywanie posiłków? Dobrze czujecie się w kuchni i chcielibyście nauczyć się, jak przyrządzić jedną z najpopularniejszych potraw świata? Zapraszamy na niepowtarzalną Naukę Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga w Krakowie! Kurs odbywa się w lokalu i podzielony jest na dwa etapy. Tematem pierwszego etapu jest ciasto. Dowiecie się m.in. jak przygotować je w odpowiedni sposób, na co zwrócić uwagę, podczas przygotowywania domowej pizzy, a także otrzymacie gotowe kulki ciasta, które wykorzystacie podczas przygotowywania pizzy w domu. Po poznaniu wszystkich tajników, niezbędnych, aby robić pyszne ciasto, rozpocznie się drugi, nieco bardziej techniczny etap. Nauczycie się m.in. oceniać ciasto gotowe do wypieku, poznacie sztukę rozkręcania placka, wyciągania go na łopatę oraz wrzucania i wyciągania z pieca. Każde z Was samodzielnie wykona jedną pizzę, którą można skonsumować na miejscu (zaproście znajomych, którzy ocenią Waszą pracę!) lub zabrać ze sobą do domu. Bawcie się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wzięcie udziału w warsztatach z robienia pizzy. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwają warsztaty?
Sama nauka robienia pizzy potrwa około godzinę.

Czego nauczymy się na kursie robienia pizzy?
Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej w Krakowie pozwoli Wam:
- zdobyć wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki i jej prawidłowego wykorzystania,
- uzyskać informacje o prawidłowym używaniu domowego piekarnika i robieniu przepysznej domowej pizzy,
- na samodzielny wypiek 1 pizzy przez każdą z osób. Pizzę można zabrać do domu lub zjeść ją w lokalu (samemu lub z bliskimi).

Co otrzymamy po szkoleniu?
Jeśli podczas robienia pizzy w domu, pojawią się pytania lub wątpliwości, to śmiało możecie kontaktować się z organizatorami poprzez Messengera. Otrzymacie od nich merytoryczne wsparcie.

Czy warsztaty odbywają się w grupach?
Nie, warsztaty mają charakter indywidualny.

Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga | Kraków sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na Walentynki

Potrzebujesz ciekawego prezentu dla znajomych? A może chcesz wybrać się z ukochaną na pyszną pizzę, którą sami zrobicie? Nauka Robienia Pizzy Neapolitańskiej dla Dwojga w Krakowie to niezwykła okazja, by nauczyć się przyrządzania znakomitej pizzy, która będzie doskonała pod każdym względem. Voucher na naukę robienia pizzy to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i okazja, by dobrze się bawić. Nauka robienia pizzy we dwoje to wspaniały pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet lub świąt Bożego Narodzenia. Jest to przeżycie dla osób w każdym wieku! Przekonaj się, jak łatwo spełnić marzenia bliskich, wybierając oryginalne przeżycie i wręczając niezapomniany prezent.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator przekaże teoretyczną wiedzę na temat ciasta, rodzajów mąki, jej wykorzystania. Uzyskacie informacje o prawidłowym używaniu domowego piekarnika i robieniu domowej pizzy. Po szkoleniu można skontaktować się z organizatorem przez Messenger w celu uzyskania merytorycznego wsparcia. Podczas warsztatów każde z Was samodzielnie wypiecze 1 pizzę. Warsztaty odbywają się indywidualnie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ręce w Mące Pizza&Burger

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Anna

Prezent bardzo udany. Warsztaty super zorganizowane, indywidualne, dzięki czemu czuliśmy swobodę pracy i kontaktu z prowadzącym. Bardzo przystępnie przekazana wiedza, a pizze wyszły wyśmienite :)

Alek

W niewiele ponad godzinę można znacząco wyrugować amatorskie błędy domowego wyrobnictwa, poznać kilka "tajników" przygotowania ciasta, docenić maestrię entuzjasty swojego fachu i wcielić w życie uzyskaną wiedzę by na koniec rozkoszować się swoim własnym wyrobem.

Szymon M.

Miła atmosfera, dużo można się nauczyć i przepyszna pizza :)

Gloria

Super spędzony czas i bardzo miły prowadzący. Otrzymaliśmy cenne wskazówki, które na pewno wykorzystamy robiąc pizzę w domu

Agata R.

Bardzo polecamy! Super atmosfera dzięki prowadzącemu warsztaty Dominikowi. Konkretne wskazówki i wsparcie kiedy trzeba efektem czego była najlepsza pizza jaką w życiu jedliśmy, a zrobiliśmy ją sami! Pozytywne zaskoczenie bo nie do końca wiedzieliśmy czego się spodziewać. Plus otrzymaliśmy super przepis na ciasto, który mamy zamiar testować

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.