Metamorfoza Sylwetki z Trenerem | Łódź

0.0 0 Opinii

Metamorfoza Sylwetki z Trenerem | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Chciałabyś zadbać o swoje zdrowie i kondycję, ale brakuje Ci bodźca? Pragniesz prawdziwej przemiany? Metamorfoza Sylwetki to specjalistyczne zajęcia z profesjonalnym trenerem ! Dzięki nim poznasz zdrowe nawyki i nabierzesz pewności siebie! 24 treningi zróżnicowane pod względem rodzaju oraz stopnia intensywności oraz sprzęt dla jeszcze większego pobudzenia mięśni oraz układu nerwowo-mięśniowego dla jeszcze szybszych efektów! Nie czekaj, Twoja metamorfoza jest bliżej niż myślisz!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 6-tygodniowy program ćwiczeń.

Co wchodzi w skład programu ćwiczeń?
W skład programu ćwiczeń wchodzą: testy funkcjonalne i pomiary na początku oraz na końcu programu, warsztat zdrowego odżywiania i poradnik zdrowego odżywiania, co tygodniowe jadłospisy wraz z dzienniczkiem żywieniowym, dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, regularnie wykonywane ćwiczenia rozwojowe, wsparcie i opiekę Trenerów Prowadzących oraz zniżkę na kolejne 2 miesiące zajęć w Marta Gorąca Atelier.

Czy wiesz, że…
Ważnym elementem odżywiania jest dostarczenie organizmowi właściwej ilości białka. Doskonałym posiłkiem po treningu jest koktajl zawierający białko serwatkowe. Jest lekkostrawne i szybko uzupełnia poziom aminokwasów w organizmie dostarczając je do mięśni!

Metamorfoza Sylwetki sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Mamy.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, która chciałaby pracować nad zdrowiem i sylwetką? Już znalazłeś! Metamorfoza Sylwetki to doskonałe ćwiczenia, które sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet lub Dzień Mamy! Przystępność sprawia, iż jest to wymarzony podarunek dla niej. Pomóż komuś zadbać o siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

6-tygodniowy program, który obejmuje 24 treningi

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Jak dołączyć do programu? Wyślij formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@martagoraca.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marta Gorąca Atelier

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.