Metamorfoza Sylwetki z Trenerem | Łódź

0.0 0 Opinie

Metamorfoza Sylwetki z Trenerem | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Chciałabyś zadbać o swoje zdrowie i kondycję, ale brakuje Ci bodźca? Pragniesz prawdziwej przemiany? Metamorfoza Sylwetki to specjalistyczne zajęcia z profesjonalnym trenerem ! Dzięki nim poznasz zdrowe nawyki i nabierzesz pewności siebie! 24 treningi zróżnicowane pod względem rodzaju oraz stopnia intensywności oraz sprzęt dla jeszcze większego pobudzenia mięśni oraz układu nerwowo-mięśniowego dla jeszcze szybszych efektów! Nie czekaj, Twoja metamorfoza jest bliżej niż myślisz!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 6-tygodniowy program ćwiczeń.

Co wchodzi w skład programu ćwiczeń?
W skład programu ćwiczeń wchodzą: testy funkcjonalne i pomiary na początku oraz na końcu programu, warsztat zdrowego odżywiania i poradnik zdrowego odżywiania, co tygodniowe jadłospisy wraz z dzienniczkiem żywieniowym, dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, regularnie wykonywane ćwiczenia rozwojowe, wsparcie i opiekę Trenerów Prowadzących oraz zniżkę na kolejne 2 miesiące zajęć w Marta Gorąca Atelier.

Czy wiesz, że…
Ważnym elementem odżywiania jest dostarczenie organizmowi właściwej ilości białka. Doskonałym posiłkiem po treningu jest koktajl zawierający białko serwatkowe. Jest lekkostrawne i szybko uzupełnia poziom aminokwasów w organizmie dostarczając je do mięśni!

Metamorfoza Sylwetki sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Mamy.

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, która chciałaby pracować nad zdrowiem i sylwetką? Już znalazłeś! Metamorfoza Sylwetki to doskonałe ćwiczenia, które sprawdzą się jako prezent na Dzień Kobiet lub Dzień Mamy! Przystępność sprawia, iż jest to wymarzony podarunek dla niej. Pomóż komuś zadbać o siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

6-tygodniowy program, który obejmuje 24 treningi

Uczestnicy

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Jak dołączyć do programu? Wyślij formularz zgłoszeniowy na adres: biuro@martagoraca.pl


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marta Gorąca Atelier

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.