Masaż Tajski Aromaterapeutyczny na Ciepłych Olejkach

1 2 3 4 5 (1)
Gdynia
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy chcesz na chwilę przenieść się w krainę cudownych aromatów i rozbudzić swoje zmysły? Wybierz się na Aromaterapeutyczny Masaż Tajski na Ciepłych Olejkach i ciesz się błogim relaksem i odprężeniem. Masz okazję wybrać, którymi olejkami będzie wykonywany masaż. Dodatkowo ten zabieg ma wpływ na przyśpieszenie regeneracji komórek, spowolnienie procesów starzenia skóry, pobudzenie układu nerwowego oraz oczyszczanie organizmu z toksyn. Oddaj się w ręce doświadczonych specjalistów i pozwól się zaopiekować swoim ciałem. Taki relaks pomoże Ci naładować akumulatory na długi czas, by móc stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Prezent obejmuje:

  • możliwość wyboru olejku aromaterapeutycznego,
  • godzinny masaż odprężający.

Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Niezależnie, czy szukasz pomysłu na upominek dla mężczyzny, czy dla kobiety – masaż aromaterapeutyczny sprawdzi się jako wymarzony prezent dla każdej zapracowanej osoby. Podaruj Voucher na prezent z okzaji urodzin czy imienin przyjacielowi, członkowi rodziny, każdego, komu przyda się odrobina relaksu.


Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Głównym elementem masażu jest wykorzystanie wybranych przez Klienta olejków aromaterapeutycznych, które od tysięcy lat znajdują zastosowanie w lecznictwie i kosmetyce. Olejki, ze względu na swój intensywny zapach działają również na zmysł węchu osoby masowanej, co pomaga w uzyskaniu odprężenia. Korzyści masażu aromaterapeutycznego: przyspiesza regeneracje komórek, spowalniając proces starzenia się skóry, uelastycznia i nawilża skórę, wywiera wpływ na zakończenia nerwowe, pobudzając układ nerwowy i usprawniając pracę mózgu, działa relaksująco i odprężająco, pomaga oczyścić organizm z toksyn.


Dodaj opinię
Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności