Masaż Relaksacyjny | Płock

0.0 0 Opinie

Masaż Relaksacyjny | Płock


Płock
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Odczuwasz potrzebę zanurzenia się w stan głębokiego relaksu? Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i niezwykłego odpoczynku, pozwalając sobie na regenerację nie tylko ciała, ale i duszy z naszym Masażem Relaksacyjnym. Profesjonalnie wykonany zabieg poprawi Twoje krążenie krwi i rozluźni mięśnie, a przede wszystkim dostarczy Ci ukojenia i pozytywnej energii! Oddaj się nieziemskiej przyjemności, aby ujrzeć świat mieniący się barwami tęczy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż relaksacyjny.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Masaż Relaksacyjny zapewni Ci odpoczynek i odprężenie, przynosząc ulgę spiętym mięśniom, a także ukoi Twoje zmysły, wyciszając organizm oraz niwelując poziom stresu w organizmie.

Czy wiesz, że...
regularnie wykonywany masaż relaksacyjny pomaga w dolegliwościach związanych ze skutkami zmęczenia i ciągłego napięcia, co oznacza, że może pomóc w walce z bezsennością, nadpobudliwością, irytacją.

Masaż Relaksacyjny | Płock   To świetny pomysł na urodziny i Dzień Kobiet zamiast standardowego upominku w postaci słodyczy i kwiatów. Masaż Relaksacyjny ucieszy każdą kobietę, która potrzebuje chwili wytchnienia od rzeczywistości. Daj jej to szczęście!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kazumi

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.