eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Relaksacyjny | Płock

0.0 0 Opinii

Masaż Relaksacyjny | Płock


Płock
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

169,99 zł

169,99 zł

O prezencie

Odczuwasz potrzebę zanurzenia się w stan głębokiego relaksu? Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i niezwykłego odpoczynku, pozwalając sobie na regenerację nie tylko ciała, ale i duszy z naszym Masażem Relaksacyjnym. Profesjonalnie wykonany zabieg poprawi Twoje krążenie krwi i rozluźni mięśnie, a przede wszystkim dostarczy Ci ukojenia i pozytywnej energii! Oddaj się nieziemskiej przyjemności, aby ujrzeć świat mieniący się barwami tęczy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje godzinny masaż relaksacyjny.

Jakie korzyści płyną z zabiegu?
Masaż Relaksacyjny zapewni Ci odpoczynek i odprężenie, przynosząc ulgę spiętym mięśniom, a także ukoi Twoje zmysły, wyciszając organizm oraz niwelując poziom stresu w organizmie.

Czy wiesz, że...
regularnie wykonywany masaż relaksacyjny pomaga w dolegliwościach związanych ze skutkami zmęczenia i ciągłego napięcia, co oznacza, że może pomóc w walce z bezsennością, nadpobudliwością, irytacją.

Masaż Relaksacyjny | Płock   To świetny pomysł na urodziny i Dzień Kobiet zamiast standardowego upominku w postaci słodyczy i kwiatów. Masaż Relaksacyjny ucieszy każdą kobietę, która potrzebuje chwili wytchnienia od rzeczywistości. Daj jej to szczęście!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Kazumi

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje