Masaż Relaksacyjny | Kielce

1 2 3 4 5 (2)
Kielce
1 os.

150 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Niezwykły, rozluźniający Masaż Relaksacyjny Jato dzięki zastosowaniu specjalnej techniki kołyszącej ciało, przynosi bardzo duże odprężenie. Pobudza zmysły poprzez delikatny dotyk dłoni, zapach olejku do masażu i muzykę z szumem fal. Ten specjalistyczny zabieg przyniesie Ci ukojenie, jakiego nie zaznasz nigdzie indziej. Przekonaj się sam o jego skuteczności, zrelaksuj się i uwolnij od trosk. Efekty masażu będą odczuwalne przez długi czas!

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa około 50 minut.

Na czym polega masaż relaksacyjny?
Jest to połączenie masażu klasycznego i energetycznego. Charakteryzuje się wykonywaniem powolnych ruchów, pozwalających pozbyć się napięcia na całym ciele.

Czy wiesz, że...
Podstawą masażu relaksacyjnego jest natarcie miejsca masażu olejkiem zapachowym? Pozwala to zadbać o wyciszenie organizmu.

Masaż Relaksacyjny sprawdzi się jako:
prezent na Dzień Kobiet, prezent dla Niej, prezent na Dzień Matki.

Podaruj wyjątkowy prezent swojej bliskiej osobie. Masaż Relaksacyjny to idealny pomysł na prezent dla Niej, który z pewnością okaże się tym, czego potrzebuje, żeby się w pełni odprężyć. Każda kobieta lubi i chce dbać o swoje ciało, więc będzie to idealna okazja, by ją tym wesprzeć. Prezent idealnie sprawdzi się jako podarunek na Walentynki!


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę, szlafrok oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.