Masaż Relaksacyjny - 30 minut | Warszawa

1 2 3 4 5 (5)
Warszawa
1 os.

69 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Podaruj sobie chwile tylko dla siebie. Wybierz się do Spa i spróbuj Masażu Relaksacyjnego. Wykorzystaj ten czas i odpręż się, Twoim ciałem zajmie się profesjonalista. Zabieg pobudzi i zregeneruje cały organizm. Dodatkowo, korzystnie wpłynie na Twój układ nerwowy, pozbywając się napięcia. Miła atmosfera i masaż pomogą odzyskać spokój oraz harmonię, usuwając skutki stresu. Zrób sobie krótką przerwę od pędzącego świata, w stylowo urządzonym Salonie.

 

Prezent zawiera:

  • Masaż relaksacyjny całego ciała
  • Ręcznik
  • Jednorazowe klapki oraz bieliznę, jeżeli będzie taka potrzeba

 

Masaż Relaksacyjny to świetny prezent dla zapracowanych. Każdy potrzebuje chwili odpoczynku, podaruj ją bliskiej osobie, a w zamian otrzymasz wdzięczność za oryginalny pomysł. Profesjonalne Spa oraz miła obsługa gwarantują zadowolenie obdarowanego. Masaż pozwala zwalczyć bóle karku i pleców, które często pojawiają się przy siedzącej pracy. Zabieg ten jest nie tylko relaksujący, ale również leczniczy.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz ręcznik i jednorazowe klapki (jeżeli będzie potrzeba, także jednorazową bieliznę). Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności