(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Masaż Głowy Access Bars ® | Warszawa

0.0 0 Opinii

Masaż Głowy Access Bars ® | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Szukasz odprężenia, relaksu i chwili wytchnienia? Wyobraź sobie, że możesz pozbyć się wszelkich negatywnych emocji dzięki niezwykłemu masażowi! Uwolnij organizm od stresu, a Twoje ciało podziękuje Ci w postaci nowej energii do działania! Pozwól się zaskoczyć niebiańskim dotykiem masażystów.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje terapię manualną Access Bars ® dla jednej osoby, której czas trwania wynosi 1.5 h - 2 h.

Czym jest Masaż Access Bars ®?
Jest to niezwykle delikatny masaż. Polega on na stymulacji aż 32 punktów na głowie, w których kumuluje się cały Twój stres, emocje, punkty widzenia, osądy, niepewność, lęki, frustracje, złość, ból oraz obawy. Podczas sesji dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu oraz do spowolnienia pracy fal mózgowych. Masaż uwalnia ciężar zgromadzonych myśli, przekonań i ograniczeń.

Czy wiesz, że…
Access Bars ® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała (NCBTMB). Zabieg jest też wsparciem dla kobiet w ciąży.

Masaż Access Bars ® sprawdzi się jako:
prezent dla żony, upominek dla męża, podarunek dla szefa.

Pomysł na prezent dla szefa, który ciągle się denerwuje? Wybierz Voucher, dzięki któremu uwolni się od przytłaczającego stresu. Wyjątkowy prezent dla żony to taki, który wywoła uśmiech na jej twarzy. Spraw, aby mogła odpocząć od natłoku obowiązków. Prezent dla męża, który nie ma dla siebie czasu? Masaż pozwoli mu odetchnąć i nacieszyć się chwilą wolności.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1,5 - 2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Access Bars ® został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała (NCBTMB). Zabieg jest też wsparciem dla kobiet w ciąży. Zabiegi są wykonywane na łóżku do masażu w pozycji leżącej (z jednorazowym prześcieradłem na łóżku). Osoba korzystająca jest w swoim ubraniu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Grow&Flow

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje