Lot Termiczny Paralotnią dla Dwojga | Białystok

0.0 0 Opinie

Lot Termiczny Paralotnią dla Dwojga | Białystok


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzycie o wspólnej przygodzie? Chcielibyście zrobić coś “szalonego”? Zapraszamy na wyjątkowe przeżycie - Lot Termiczny Paralotnią dla Dwóch Osób. Lot termiczny, czyli lot z wykorzystaniem prądów wznoszących, odbywa się bez wykorzystania silnika, więc Wasz lot widokowy odbędzie się w ciszy. Najpierw na wyciągarce osiągniecie pułap 500 metrów, następnie, już podczas lotu samodzielnego, wzniesiecie się jeszcze wyżej. Podziwiajcie wspaniałe widoki i cieszcie się niezapomnianym przeżyciem! Wielkie emocje gwarantowane!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot termiczny paralotnią, dla dwóch osób. Lot termiczny to taki, przy którym wykorzystuje się prądy wznoszące, co pozwala osiągnąć dużą wysokość lotu. Paralotnią leci się bez użycia silnika, w całkowitej ciszy. Loty odbywają się jeden po drugim, ponieważ zawsze leci się z doświadczonym instruktorem.

Ile czasu potrwa lot?
Każde z Was spędzi w powietrzu do 30 minut.

Czy muszę być wysportowany, by odbyć lot paralotnią?
Niekoniecznie, do lotu wymagana jest umiarkowana sprawność fizyczna (może zaistnieć konieczność podbiegnięcia po płaskim terenie przy starcie i/lub lądowaniu). Ponadto maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Lot Termiczny Paralotnią dla Dwóch Osób sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent dla rodziców

Szukasz emocjonującej przygody dla dwojga? Chciałbyś podarować znajomemu małżeństwu szalone przeżycie? Lot Termiczny Paralotnią dla Dwóch Osób to wspaniała, pełna adrenaliny, przygoda, która dostarczy niezapomnianych emocji! Lot widokowy paralotnią świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy lub Walentynek! Voucher na lot paralotnią to świetny pomysł na prezent lub nietypową randkę! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Buty z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

do 30 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot może być wykonywany tylko przy dobrej pogodzie (bez opadów deszczu i spokojnym, nieporywistym wietrze). Terminy lotu ogłaszany jest z maksymalnie dwudniowym wyprzedzeniem po uwzględnieniu warunków pogodowych. Loty odbywają się w ciągu całego tygodnia. Warunki fizyczne: Brak przeciwwskazań lekarskich, waga do 100kg, umiarkowana sprawność fizyczna (w czasie startu i lądowania może zaistnieć konieczność krótkiego podbiegnięcia po płaskim terenie). Informacje dotyczące realizacji lotu, znajdują się na stronie https://www.wingsup.pl/loty/


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wing’s up Szkoła Paralotniarstwa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.