JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Szkoleniowy Paralotnią | Kielce

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Szkoleniowy Paralotnią | Kielce


Kielce (okolice) - Pińczów
1 os.

169 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
169 zł

Uwielbiasz bujać w obłokach? Teraz możesz spełnić swoje marzenie i wyruszyć na prawdziwą, podniebną przygodę. Wszystko za sprawą paralotni - skrzydła szybującego, dzięki któremu bez trudu wzbijesz się do chmur! Usiądź wygodnie na siedzisku razem z doświadczonym pilotem, zapnij pasy i przygotuj się na przygodę swojego życia. Przeżycie zaczniesz od krótkiego kursu teoretycznego. Następnie instruktor zabierze Cię w niezapomnianą podróż. Krótki rozbieg, cichy świst wyciągarki i już po kilku chwilach jesteś ponad dwieście metrów na ziemią. Poczuj się jak bohater filmu "Nietykalni" i przekonaj się na własnej skórze ile radości może dać chwila wytchnienia od przyziemnych spraw.

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Start z ziemi za wyciągarką,
  • Piękne widoki z pułapu prawie 300 metrów.

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla każdego? Polecamy Lot Paralotnią Za Wyciągarką! To niebanalny pomysł na prezent dla każdego, kto chce poczuć prawdziwą wolność i spojrzeć na ziemię z lotu ptaka. To niesamowite przeżycie, które uszczęśliwia oraz zapewnia miłe wspomnienia. To nasza Wyjątkowa recepta na oryginalny prezent! Chcesz znaleźć pomysłowy prezent na każdą okazję? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź co przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce (okolice) - Pińczów

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Lot trwa około 10 minut. Czas lotu może się zmieniać w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W przypadku prezentów lotniczych zaleca się rezerwację na 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Dzień przed wykonaniem usługi następuje ostateczne potwierdzenie możliwości lotu ze względu na przewidywaną prognozę pogody. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Maksymalna waga uczestnika 100kg.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1153
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
1 2 3 4 5
Joanna Lamczyk

Super, dobry kontakt, elastyczność wykonawcy. Usługa wykonana z należytą starannością. Wrażenia rewelacja. Polecam i dziękuję

Aneta L.

Świetna sprawa!! :D Emocje nie do opisania. Widoki super! Polecam każdemu! :D

 

Waaaarto!! Szczerze polecam! Lot bardzo udany, ekstra wrażenia, przepiękne widoki, a jeśli chodzi o samą obsługę i takie kwestie jak umawianie lotu itp., to bez zarzutów.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.