Lot Szkoleniowy Motolotnią | Kielce

5.0 8 Opinii

Lot Szkoleniowy Motolotnią | Kielce


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcesz zobaczyć ziemię z lotu ptaka i przeżyć niesamowitą przygodę? Lot Motolotnią to przeżycie dla Ciebie! Usiądź na pokładzie samolotu ultralekkiego i przekonaj się, jakie wrażenia czekają Cię w powietrzu. Zapnij pasy, opanuj podekscytowanie i ruszaj na podbój chmur! Spójrz w dół i zobacz piękno natury w pełnym majestacie. Twój lot będzie się odbywał nad przepięknymi terenami parku krajobrazowego terenu Natura 2000. Na pierwszym planie zobaczysz cudowne zakola rzeki Nidy, a to dopiero początek! Motolotnia, instruktor oraz błękitne niebo czekają na Ciebie. Kto wie, może odkryjesz swoją nową życiową pasję?

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Lot motolotnią nad terenem Natura 2000.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 100 kg.


Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.


Jeżeli chcecie znaleźć ciekawy prezent na każdą okazję, to nie mogliście lepiej trafić! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie podarunków, dlatego doskonale wiemy jakie upominki rozpalają wyobraźnię Polaków. Weźmy na przykład Lot Motolotnią - to ciekawy prezent dla każdego, kto szuka przygody i radości. To ekstremalny podarunek, który nie tylko uszczęśliwia, ale przede wszystkim zapewnia miłe wspomnienia. Zamów voucher na prezent i podaruj swoim bliskim nietuzinkowy podarunek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

W przypadku prezentów lotniczych zaleca się rezerwację na 14 dni przed planowaną realizacją przeżycia. Dzień przed wykonaniem usługi następuje ostateczne potwierdzenie możliwości lotu ze względu na przewidywaną prognozę pogody. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Maksymalna waga uczestnika 100kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Top Szkoła Paralotniowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

Dorota

Niezapomniane wrażenia. Przepiękne widoki. Polecam wszystkim. Pilot fantastyczny.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.