JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Paralotnią dla Dwojga z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

Lot Paralotnią dla Dwojga z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Borowa
2 os.

529,99 zł 560 zł -5%

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
529,99 zł -5%
560 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiacie adrenalinę, a na myśl o podniebnych przygodach dostajecie gęsiej skórki? Zapraszamy na Lot Paralotnią dla Dwojga z Filmowaniem! Doskonała okazja, aby wznieść się wysoko do góry i spojrzeć na świat z innej perspektywy! Niezapomniany lot to świetna forma relaksu i zapomnienia o trudach dnia codziennego! Start odbywa się z ziemi, a lot swobodny rozpoczyna się po osiągnięciu odpowiedniej wysokości (500-800 metrów). Całość lotu będzie filmowana, więc Wasza kolekcja wzbogaci się o prawdziwą perełkę! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot paralotnią z filmowaniem, dla dwóch osób. Nagranie z lotu zostaje przekazane po locie wraz z nośnikiem danych: kartą pamięci Micro SD 16 GB

Ile czasu trwa taki lot?
Jedna osoba leci od 6 do 20 minut. Loty odbywają się jeden po drugim lub równocześnie w zależności czy danego dnia lata dwóch pilotów. Jeden pilot zabiera zawsze nie więcej niż jednego pasażera.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 12 lat, jednakże od osób niepełnoletnich wymagana jest obecność lub pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Paralotnią dla Dwojga z Filmowaniem sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent ślubny.

Szukasz pomysłu na prezent dla rodziców lub dziadków? Lot Paralotnią dla Dwojga z Filmowaniem doskonale sprawdzi się jako podarunek dla pary lub dzieci! Niezapomniane wrażenia i poczucie wolności to świetny upominek ślubny bądź z okazji rocznicy! Podaruj Emocje!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze, dostosowane do panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

Czas spędzony w powietrzu jest uzależniony od panujących warunków i trwa od 6 do 20 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas lotu. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 25 - 110 kg. Loty odbywają się jeden po drugim lub równocześnie w zależności czy danego dnia lata dwóch pilotów. Jeden pilot zabiera zawsze nie więcej niż jednego pasażera. Nagranie z lotu zostaje przekazane po locie wraz z nośnikiem danych.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.