Lot Paralotnią dla Dwojga | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Paralotnią dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Borowa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcielibyście spojrzeć na świat oczami ptaków? Zobaczyć z góry najpiękniejsze krajobrazy i ulubione miejsca, by potem móc rozmawiać o nich godzinami? Wybierzcie się więc na Lot Paralotnią dla Dwojga i z zapartym tchem przeżyjcie chwilę magicznego lotu! Takie momenty zostają w pamięci na dłużej, a przeżyte wspólnie cieszą bardziej! Poczujcie więc wolność niczym ptak i wzbijcie się ponad ziemię!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Przeżyjecie lot paralotnią z tandem pilotem, który zadba o Wasze bezpieczeństwo. Loty odbywają się jeden po drugim lub równocześnie w zależności czy danego dnia lata dwóch pilotów. Jeden pilot zabiera zawsze nie więcej niż jednego pasażera.

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Lot uzależniony jest od warunków atmosferycznych i trwa od 6 do 20 minut.

Co, jeśli warunki atmosferyczne sprawią, że Wasz lot będzie trwał mniej niż 6 minut?
Każdy lot, który trwa mniej niż 6 minut, zostaje powtórzony.


Lot Paralotnią dla Dwojga | Wrocław (okolice)to prezent idealny aby zaskoczyć twoja ukochaną. Razem wzbijcie się ponad ziemię! Piękne widoki, wiatr we włosach i otwarta przestrzeń sprawią, że ta chwila zostanie z Wami na długo! Ten voucher na przeżycie zbliży Was do siebie jeszcze bardziej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze, dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

Czas spędzony w powietrzu jest uzależniony od panujących warunków i trwa od 6 do 20 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas lotu. Waga uczestnika musi mieścić się w przedziale 35 - 90 kg. Loty odbywają się jeden po drugim lub równocześnie w zależności czy danego dnia lata dwóch pilotów. Jeden pilot zabiera zawsze nie więcej niż jednego pasażera.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Feel&Fly

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.