Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga | Kielce (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga | Kielce (okolice)


Masłów Pierwszy (okolice Kielc), Strawczyn (okolice Kielc)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

625,00 zł

625,00 zł
Marzenia o lataniu miewał chyba każdy z nas, patrząc zafascynowany na ptaki. Już teraz można zmienić dziecięce marzenia w przygodę życia i odbyć Lot Motoparalotnią z Filmowaniem dla Dwojga! Piękne widoki, malutki świat gdzieś pod naszymi stopami, delikatny powiew wiatru i adrenalina, towarzysząca temu wydarzeniu! Gwarancja niesamowitych wrażeń oraz emocji, które zostaną dokładnie sfilmowane z dwóch kamer! Wasze albumy poszerzą się o wyjątkowe materiały z tego wydarzenia i już zawsze będą przypominać Wam o tym wspaniałym przeżyciu!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Masłów Pierwszy (okolice Kielc), Strawczyn (okolice Kielc)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze, dostosowane do panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

10-15 min dla każdej z osób

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

5 minut przeszkolenia lotniczego. Filmowanie odbywa się z dwóch kamer. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat, osoby poniżej 18. roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Warunkiem koniecznym jest wypełnienie oraz podpisanie regulaminu i oświadczenia przez uczestnika/członka załogi na miejscu, przed lotem. Maksymalna waga: 120 kg. Uczestnik nie może być pod wpływem środków odurzających.

Czy wiesz że?
Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą korzystać z oferty. Posiadamy doświadczenie w obsłudze osób niepełnosprawnych.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.