Lot Motolotnią dla Dwojga | Warszawa (okolice)

5.0 1 Opinii

Lot Motolotnią dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Grębiszew
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,99 zł

699,99 zł

O prezencie

“Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.” - te słowa Leonardo da Vinciego świetnie oddają fascynację lataniem. Już teraz możecie się przekonać czy miał rację! Zapraszamy na Lot Motolotnią dla Dwojga, podczas którego będziecie podziwiać świat z zupełnie innej perspektywy! Lot widokowy to wspaniała, romantyczna przygoda, którą będziecie mogli przeżyć we dwoje. Wzbijcie się w przestworza i cieszcie z podniebnych wrażeń!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią, dla dwóch osób.

W jaki sposób odbywa się lot?
Motolotnia to maszyna dwuosobowa, dlatego lot odbędzie się jednocześnie w dwóch maszynach, które polecą tą samą trasą.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 30 minut, z czego lot motolotnią potrwa 20 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Jednak jest wymagana wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego (poświadczona notarialnie) lub jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Lot Motolotnią dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na emocjonujący prezent dla dwóch osób? Czegoś, co wywoła przyjemny dreszczyk emocji? Lot Motolotnią dla Dwojga to świetnie przeżycie, które dostarczy Twoim bliskim niezapomnianych emocji! Lot widokowy to okazja, aby podziwiać świat z zupełnie innej perspektywy. Voucher na lot sprawdzi się jako podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Zaręczyn. Będzie również świetnym pomysłem na randkę.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Grębiszew

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie sportowe. Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 20 min.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa loty motolotnią, które odbywają się jednocześnie (na dwóch motolotniach) i tą samą trasą. Maksymalna waga uczestnika 100 kg. Maksymalny wzrost uczestnika 2 metry. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Motolotnie Mazury | Grębiszew

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Łukasz i Sylwia

Niesamowite przeżycie. Lot motolotnią to niesamowita historia, która zostanie z nami na zawsze . Z czystym sumieniem możemy polecić taka atrakcje jako prezent dla kogoś lub dla siebie .

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.