Lot Motolotnią dla Dwojga (30 min) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Motolotnią dla Dwojga (30 min) | Poznań (okolice)


Zborowo
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

729,99 zł

729,99 zł

O prezencie

Patrzyliście kiedyś na świat z wysokości 300 metrów? Chcielibyście przekonać się jak wspaniałe jest latanie? Skorzystajcie z Lotu Motolotnią dla Dwojga i zakochajcie się w podniebnych przygodach! Spełnienie marzeń o lataniu jest na wyciągnięcie ręki! Fantastyczna, podniebna przygoda, którą będziecie wspominać latami! Profesjonalny pilot pokaże Wam najciekawsze miejsca, a wspaniałe widoki będą Wam towarzyszyć przez cały lot! Gwarantujemy niezapomniane emocje oraz zastrzyk adrenaliny!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla dwóch osób.

Ile czasu trwa lot?
Każde z Was spędzi w powietrzu 30 minut!

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą latać motolotnią, jednakże jest od nich wymagana pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Motolotnią dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla znajomych, prezent na Dzień Chłopaka

Niezapomniany prezent dla małżeństwa lub rodziców? Lot Motolotnią dla Dwojga to wydarzenie, obok którego nie sposób przejść obojętnie! Takie emocje to wspaniały podarunek z okazji rocznicy, imienin bądź urodzin! Prawdziwe przeżycie, które pozostanie w sercach bliskich Ci osób już na zawsze! Idealny upominek na Dzień Kobiet, Walentynki czy Święta Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zborowo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut lotu dla każdej z osób.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa 30-minutowe loty, które realizowane są jeden po drugim. Maksymalna waga pasażera wraz z ubraniem wynosi 110 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodziców. Realizacja lotów odbywa się w weekendy. Wykonawca zastrzega możliwość odwołania lotu na dzień wcześniej (ze względu na złe warunki pogodowe) o czym informuje telefonicznie lub SMS.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FALLWORK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.