Lot Motolotnią dla Dwojga (15 min) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Motolotnią dla Dwojga (15 min) | Poznań (okolice)


Zborowo
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,99 zł

369,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie adrenalinę oraz nowe przygody? Jesteście zgraną parą, której niestraszne żadne wyzwania? Zapraszamy na pełen emocji Lot Motolotnią dla Dwojga, który przeniesie Was do zupełnie innego świata, pełnego pięknych widoków i nieskrępowanej wolności! Wzbijcie się w przestworza i zobaczcie jak wygląda ziemia z tej perspektywy! Doświadczony pilot, podczas lotu, pokaże Wam ciekawe miejsca, w taki sposób, aby ta powietrzna wyprawa pozostała w Waszych sercach przez długi czas!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla dwóch osób.

Ile czasu trwa lot?
Każde z Was spędzi w powietrzu około 15 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą latać motolotnią, jednakże jest od nich wymagana pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Motolotnią dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla małżeństwa, prezent dla rodziców, prezent na rocznicę

Szukasz pomysłu na prezent dla pary, który okaże się prawdziwym “strzałem w dziesiątkę”? Lot Motolotnią dla Dwojga to doskonała zabawa i gwarancja niezapomnianych wrażeń! Niesamowite przeżycie, które sprawdzi się jako podarunek dla nastolatków lub znajomych! Emocje, towarzyszące podczas lotu, to idealny upominek zarówno dla dzieci, jak i z okazji ślubu czy Walentynek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zborowo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

15 minut lotu dla każdej z osób

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwa 15-minutowe loty, które realizowane są jeden po drugim. Maksymalna waga pasażera wraz z ubraniem wynosi 110 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodziców. Realizacja lotów odbywa się w weekendy. Wykonawca zastrzega możliwość odwołania lotu na dzień wcześniej (ze względu na złe warunki pogodowe) o czym informuje telefonicznie lub SMS.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FALLWORK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.