Lot Motolotnią (30 min) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Motolotnią (30 min) | Poznań (okolice)


Zborowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,99 zł

369,99 zł

O prezencie

Wspaniałe widoki i niezapomniane emocje są na wyciągnięcie ręki. Wzbij się w powietrze i podbij przestworza podczas Lotu Motolotnią! Gwarancja niezapomnianych przeżyć i prawdziwej podniebnej przygody, czeka na Ciebie! Podziwiaj świat z zupełnie innej perspektywy i zobacz rzeczy, których nie widać z ziemi, a przy tym po prostu baw się dobrze! Profesjonalny pilot zabierze Cię w podróż, którą będziesz jeszcze długo wspominał! Pomyślnych wiatrów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lot?
W powietrzu spędzisz około 30 minut.

Jak wygląda trasa lotu?
Lot widokowy w okolicy Poznania w tym przelot nad jeziorem Strykowskim, niski przelot nad taflą jeziora około 100 km na godzinę,. Cała trasa to 40 km w powietrzu.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie również mogą lecieć motolotnią, jednakże jest wymagana od nich pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Motolotnią sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na rocznicę, prezent dla niej

Pomysł na niezapomniane emocje dla mężczyzny lub kobiety? Lot Motolotnią to okazja, aby szybować między chmurami i świetny prezent z okazji urodzin lub imienin! Podbijanie przestworzy będzie doskonałym upominkiem dla nastolatka lub nastolatki! Przeżycie to idealny podarunek z okazji Dnia Chłopaka, Dnia Kobiet czy Świąt Bożego Narodzenia!
Zamiast rzeczy podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zborowo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga pasażera wraz z ubraniem wynosi 110 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodziców. Realizacja lotów odbywa się w weekendy. Wykonawca zastrzega możliwość odwołania lotu na dzień wcześniej (ze względu na złe warunki pogodowe) o czym informuje telefonicznie lub SMS.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FALLWORK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Robert W.

Lot Motolotnią (30 min) | Poznań (okolice) Miejsce realizacji: Lądowisko EPZB Zborowo k/Poznania Polecam rezerwacja terminu przez stronę Kontakt sprawny bezproblemowy

Jakub S.

Rewelacyjne przeżycie . Profesjonalna obsługa, lot na dobrym sprzęcie. Polecam !

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.