Lot Motolotnią (15 min) | Poznań (okolice)

4.6 11 Opinie

Lot Motolotnią (15 min) | Poznań (okolice)


Zborowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

189,99 zł

189,99 zł

O prezencie

Marzy Ci się nieskrępowana wolność? Chciałbyś poczuć się niesamowicie i popatrzeć na wszystko “z góry”? Lot Motolotnią to doskonała okazja, aby przeżyć podniebne przygody i dostarczyć sobie dawkę zdrowej adrenaliny! Wznieś się w powietrze razem z doświadczonym pilotem i nabierz dystansu do przyziemnych spraw! Air Creation to pochodzący z Francji sprzęt, którym będziesz podbijać przestworza! Niezapomniane emocje gwarantowane! Życzymy pomyślnych wiatrów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot motolotnią dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lot?
W powietrzu spędzisz około 15 minut.

Jak wygląda trasa lotu?
Przelot obejmuje lot z szybkością około 100 km na godzinę nad jeziorem Niepruszewskim wzdłuż autostrady A2 w okolicy Poznania. Cała trasa to 20 km w powietrzu.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga uczestnika to 110 kg.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą lecieć motolotnią, jednakże jest od nich wymagana pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Lot Motolotnią sprawdzi się jako:
prezent dla nastolatka, prezent dla męża, prezent urodzinowy

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla mężczyzny bądź kobiety? Lot Motolotnią to uniwersalne przeżycie, które dostarczy niesamowitych emocji zarówno jemu jak i jej. Podbijanie przestworzy to doskonały podarunek z okazji Dnia Matki czy Dnia Ojca! Będzie również świetnym upominkiem walentynkowym, świątecznym lub z okazji Dnia Kobiet czy Dnia Chłopaka!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zborowo

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Maksymalna waga pasażera wraz z ubraniem wynosi 110 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodziców. Realizacja lotów odbywa się w weekendy. Wykonawca zastrzega możliwość odwołania lotu na dzień wcześniej (ze względu na złe warunki pogodowe) o czym informuje telefonicznie lub SMS.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FALLWORK

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.6 11 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Przemysław Z.

Prezent naprawdę wyjątkowy. Przeżycie świetne. Jeśli chodzi o organizację wszystko bez problemów. I bardzo sympatyczna atmosfera, a i pogoda się udała idealnie. Polecam,polecam i jeszcze bym poleciał.

Jakub S.

Bardzo fajny pomysł na prezent oraz obsługa przy locie. Ciekawa trasa lotu, rewelacja!

Wojciech H.

Super lot. Super miejsce. Niezapomniane wrażenia. Dziękujemy

 

Wszystko super, pilot wspaniały, polecam z czystym sumieniem.

Przemysław

Było super, pan pilot to odpowiedni człowiek do tego co robi, bardzo miły sympatyczny, wszystko wytłumaczy. Polecam serdecznie

Wyświetlono 5 z 10

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.