Tygodniowy Kurs Żeglarski | Mazury

0.0 0 Opinii

Tygodniowy Kurs Żeglarski | Mazury


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Ten prezent to intensywny tygodniowy kurs żeglarski na Mazurach, realizujący program Polskiego Związku Żeglarskiego na patent "Żeglarza Jachtowego" oraz Międzynarodowy program ISSA. Uczestnicy uzyskają uprawnienia które umożliwiają prowadzenie jednostek żaglowych do 8,5m długości. 

Dodatkowo podczas kursu uczestnicy nabędą niezbędne na Mazurach umiejętności: kładzenie masztu, podstawowy serwis silnika, geografia akwenu Wielkich Jezior Mazurskich. Podczas kursu używane są jachty Tango 780 Sport lub podobne.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

7 dni (6 noclegów)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Rejsy odbywają się w sezonie od kwietnia do września. Decyzję o odwołaniu rejsu z powodu pogody podejmuje wykonawca.

Ważne informacje

Prezent zawiera: 7 dni rejsu (6 noclegów), kurs (część teoretyczna i praktyczna) ubezpieczenie, paliwo do silnika, opiekę instruktora. W jednym rejsie bierze udział 4 do 6 osób. Koszt egzaminu: 250 zł. Rezerwacje przyjmowane są na 30 dni do przodu.

Cena zawiera: udział w pełnym kursie, materiały szkoleniowe, noclegi na nowoczesnych i bezpiecznych jachtach, paliwo do silnika w ilości 5L, opiekę sternika, ubezpieczenie NNW. Cena nie zawiera: dojazdu, wyżywienia ( w tym załoga gwarantuje wyżywienie dla sternika), opłat portowych


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Szekla

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.