Kurs Sushi | Kraków

0.0 0 Opinie

Kurs Sushi | Kraków


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zasmakuj prawdziwej japońskiej kuchni ucząc się przygotowywać orientalne potrawy pod okiem profesjonalnego Sushi Mastera. Kurs to nie tylko sama nauka ale także degustacja przyrządzonych potraw i świetna zabawa. Idealny prezent dla każdego smakosza.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 3,5 - 4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Przykładowe menu prezentu Kurs Sushi: ryż, sashimi, maki, sushi, omlet japoński oraz deser w stylu sushi. Prezent Kurs Sushi obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw można je od razu skonsumować. Prezent realizowany jest w grupach około 15 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Musso Sushi

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

 

świetne doświadczenie: dużo się nauczyłem w przyjemnej atmosferze. Własnoręcznie przygotowane suszi przyniosłem do domu - dzieci były zachwycone!

Piotr Adamek

Wartościowy kurs, mile poprowadzenie, dużo się nauczyłem

Paulina

Przepyszne jedzenie, zupki, sushi i deser - nie do przejedzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni po kolacji, polecam wszystkim.

Małgorzata Walerowska

Było super i ciekawie. Sushi master opowiadał bardzo interesująco, zwięźle i wyraźnie pokazywał co należy zrobić. Kurs przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze i pod okiem fachowców. Polecam jak najbardziej.

Joanna Różycka

Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Dowiedziałam się wielu rzeczy na temat sushi o których nie przeczytasz w internecie. Teraz sama spróbuję zrobić sushi w domu. Wszystkim szczerze polecam.

Wyświetlono 5 z 17

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.