JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Sushi | Katowice

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Sushi | Katowice


Katowice
1 os.

199 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199 zł

Kultowe i najmodniejsze japońskie menu. Wszystko o sushi, sashimi, maki. Świeże surowe ryby, krewetki, wodorosty, chrzan wasabi, sos sojowy oraz ryż. Ten kurs to nie tylko możliwość nauczenia się jak przygotowuje się sushi, ale również okazja aby w miłej i wesołej atmosferze spędzić czas przy wspólnym japońskim posiłku. Naucz się rozpoznawać rodzaje i komponować Sushi pod okiem doświadczonego kucharza, który pomoże Ci zaskoczyć znajomych na następnym wspólnym obiedzie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Przykładowe menu prezentu Kurs Sushi: ryż, sashimi, maki, sushi, omlet japoński oraz deser w stylu sushi. Prezent Kurs Sushi obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw można je od razu skonsumować. Prezent realizowany jest w grupach około 15 osób.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1454
Filtruj Prezenty

Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
Piotr

Wszystko w najlepszym porządku. Kurs zorganizowany profesjonalnie i terminowo. Wysokiej klasy Sushimaster prowadzący zajęcia, posiadający nie tylko ogromne doświadczenie, ale i sporą wiedzę teroretyczną, którą chetnie dzielił się z uczestnikami. Warsztaty zorganizowane "na bogato", jesli chodzi o dostępność produktów do przyrządzania sushi przez uczestników kursu. Nic, tylko polecać!

Mateusz S.

Wszystko w jak najlepszym porządku ,super kurs!!

Bartosz

Wieczór bardzo fajny,wiele się dowiedziałem i zjadłem dużo smacznych rzeczy.

Gosia

Kurs świetny. Prowadzący doskonały. Perfekcyjny w przygotowaniu sushi i cierpliwy dla kursantów. Każdemu poświęcił czas i uwagę. Nauczyłam się robić sushi, wygląda estetycznie i smakuje pysznie. Polecam!

Klaudia

Jestem zadowolona z kursu, wreszcie mogę zacząć robić sushi w domu. Dowiedziałam się wielu przydatnych informacji co do samego przygotowywania składników na sushi, a samo składanie rolek odbywało się w przyjemnej atmosferze. A trochę historii nie zanudziło ;)

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.