Kurs Sushi | Bydgoszcz

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Kurs Sushi | Bydgoszcz


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiasz smak kuchni japońskiej? Chcesz poznać wszystkie tajniki przygotowywania sushi? To wybierz się na Kurs Sushi i zdobądź niezbędną wiedzę do przyrządzania tej kultowej potrawy! Przeżyj podróż do orientalnego świata i nauczyć się różnych rodzajów sushi pod okiem profesjonalnego kucharza. Jeśli nie wiesz zatem, czym różnią się hosomaki od futomaków to spokojnie. Wszystkiego się dowiesz na miejscu! Odkryj tajemnicę serwowania tego specjału i ciesz się wyśmienitym smakiem własnego sushi! Zabłyśnij nim przed znajomymi!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?

Przygotuj się na 3-4 godzinny kurs warsztatowy, podczas którego profesjonalny kucharz nauczy Cię przygotowywać wyborne sushi.

Jaki jest program kursu?

Kurs składa się z przygotowania zalewy oraz gotowania ryżu, urabiania wasabi, smażenia tamago i gotowania krewetek, pokazu obróbki łososia norweskiego, krojenia i siekania warzyw oraz nauki różnych form sushi: nigiri, hosomaki, futomaki i inne.

Czy wiesz, że...

sushi nie pochodzi z Japonii! Nare-zushi, czyli fermentowana ryba zawinięta w ryżu z octem, która była inspiracją dla współczesnego sushi, powstała w okolicach rzeki Mekong. Stamtąd trafiła do Chin, a następnie do Japonii, gdzie ewoluowała przez lata.

Kurs Sushi | Bydgoszcz  to prezent który zaskoczy Twoją Ukochaną. Wesz, że jest ona mistrzynią kuchni i pragniesz zainspirować ją do tworzenia nowych potraw? W takim razie podaruj jej Kurs Sushi, który nie tylko ją zaskoczy, ale i sprawi ogromną przyjemność! Niech rozwinie swój talent kulinarny o nowe, orientalne smaki! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3-4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Terminy kursów dostępne są na stronie Wykonawcy. Kurs składa się z przygotowania zalewy oraz gotowania ryżu, urabiania wasabi, smażenia tamago i gotowania krewetek, pokazu obróbki łososia norweskiego, krojenia i siekania warzyw oraz nauki różnych form sushi: nigiri, hosomaki, futomaki i inne.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Papryka

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Robert

Życzę każdemu taki prezent. Kurs sushi - zaje..fajna przygoda i uczta dla podniebienia przy okazji. Świetne prowadzenie w dobrej atmosferze.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.