Kurs na Sternika Motorowodnego | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinie

Kurs na Sternika Motorowodnego | Wiele Lokalizacji


Rynia, Lublin, Luboń, Czaplinek, Uraz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

749,99 zł

749,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz spokojnie chillować, pływając na różnych wodach? A może marzysz o zdobywaniu nowych umiejętności? Spełnij swoje marzenia, wybierając Kurs Sternika Motorowodnego! Naucz się sterować i manewrować jednostkami pływającymi, uzyskując uprawnienia do ich prowadzenia na wodach śródlądowych oraz morskich. Połącz niezapomnianą przygodę ze zdobywaniem praktycznych umiejętności i przekonaj się, jak wygląda ekstremalnie przyjemna zabawa na wodzie!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Sternika Motorowodnego z Egzaminem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda kurs?
Materiały w formie PDF wysyłane są przed szkoleniem. Na miejscu odbywa się szkolenie praktyczne. Egzamin praktyczny z manewrowania łodzią motorową i test teoretyczny jednokrotnego wyboru odbywają się w dniu szkolenia, tuż po jego zakończeniu.

Ile czasu trwa kurs?
Kurs rozpoczyna się o godzinie 8:00, a kończy tego samego dnia około godziny 20:00.

Gdzie odbywa się kurs?
Kurs odbywa się w Ryni, Lublinie, Luboniu koło Poznania, Czaplinku (OW Kursy Dwór) oraz Urazie koło Wrocławia.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 14 lat (wymagana zgoda prawnego opiekuna).

Do czego uprawnia patent motorowodny?
Patent sternika motorowodnego uprawnia do prowadzenia łodzi motorowych i skuterów wodnych po wodach śródlądowych bez ograniczeń (młodzież do ukończenia 16 roku życia ma ograniczenie mocy silnika do 60 kW) oraz po wodach morskich z ograniczeniami: długość kadłuba do 12m, tylko w dzień, do 2 mil morskich od brzegu (ponad 3,6 km).

Kurs Sternika Motorowodnego | Wiele Lokalizacji to oryginalny pomysł na prezent dla miłośnika wodnych atrakcji. Voucher na kurs na sternika jest praktycznym i emocjonującym podarunkiem, świetnie pasującym nie tylko na urodziny, ale także inne okazje. Podaruj spełnienie marzeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Rynia, Lublin, Luboń, Czaplinek, Uraz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 dzień (w godzinach 8:00-20:00 z egzaminem).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Materiały w formie PDF wysyłane są przed szkoleniem. Na miejscu odbywa się szkolenie praktyczne. Egzamin praktyczny z manewrowania łodzią motorową i test teoretyczny jednokrotnego wyboru odbywają się w dniu szkolenia, tuż po jego zakończeniu. Minimalny wiek uczestnika: 14 lat (za zgodą prawnych opiekunów). Patent sternika motorowodnego uprawnia do prowadzenia łodzi motorowych i skuterów wodnych po wodach śródlądowych bez ograniczeń (młodzież do ukończenia 16 roku życia ma ograniczenie mocy silnika do 60 kW) oraz po wodach morskich z ograniczeniami: długość kadłuba do 12m, tylko w dzień, do 2 mil morskich od brzegu (ponad 3,6 km).0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.