Kurs Kulinarny dla Dwojga | Bytom

0.0 0 Opinii

Kurs Kulinarny dla Dwojga | Bytom


Bytom
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

597,99 zł

597,99 zł

O prezencie

Łączy Was pasja do kuchni? Pragniecie doświadczać nowych smaków w swoim wyjątkowym towarzystwie? Kurs Kulinarny dla Dwojga porwie Was do świata, w którym priorytetem jest rozkosz podniebienia, a najwyższą wartością miłość do jedzenia. Pośród noży, rondli i patelni, z pewnością odnajdziecie wspólny język, a w dodatku nauczycie się nowych umiejętności. Wybierzcie wspólnie pasjonujący Was obszar i przygotujcie się na kulinarne rendez-vous!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wybór i realizację jednego, dowolnego kursu, który jest aktualnie realizowany. Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt i produkty.

Czy mamy możliwość wyboru kursu kulinarnego?
Naturalnie! Czeka na Was wiele możliwości wyboru spośród trzech bloków tematycznych: “Kuchnie Świata", "Kuchnia Sezonowa" oraz "Warsztaty Cukiernicze". W każdym z nich, szczegółowy temat kursu zmienia się co miesiąc.

Skąd mamy wiedzieć, jaki kurs jest realizowany w interesującym nas czasie?
Należy śledzić na bieżąco kalendarz wykonawcy, który znajdziecie pod adresem: https://www.fudio.pl/kalendarz/. Zawiera on pełną, aktualną listę organizowanych kursów.

Kurs Kulinarny sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent dla zakochanych, prezent dla mamy

Szukasz prezentu ślubnego, dla pary, która lubi próbować nowych rzeczy? A może gotowanie to prawdziwa pasja Twojej walentynki? Kurs Kulinarny dla Dwojga to także wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną. To świetny pomysł na prezent na Dzień Matki, który skradnie serce każdej kobiety, lubiącej rozpieszczać podniebienia bliskich!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bytom

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 4 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wybór i realizację dowolnego, aktualnie realizowanego kursu. Aktualna lista kursów dostępna na stronie https://www.fudio.pl/kalendarz


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fudio - Studio Kulinarne

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.