Kuchenne Ewolucje - Kurs Gotowania Online

0.0 0 Opinii

Kuchenne Ewolucje - Kurs Gotowania Online


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

50,00 zł

50,00 zł

O prezencie

"Nauczyć się gotować” - tak brzmi jeden z Twoich planów? Już teraz masz okazję, by zaprosić do swojego domu blogerów kulinarnych, uznanych szefów kuchni oraz popularnych kucharzy. W jaki sposób? Zapraszamy na Kuchenne Ewolucje - Kurs Gotowania Online, które w odróżnieniu od popularnego programu, pozwoli Ci na spokojną i wesołą naukę gotowania - na Twoich zasadach! Otrzymasz dostęp do specjalnej platformy, na której wybierzesz interesujące Cię kursy (podzielone są one na wiele różnych kategorii) i zaczniesz swoją przygodę z gotowaniem! Kursy zostają do Twojej dyspozycji na zawsze, więc możesz do nich sięgać wtedy, kiedy masz na to ochotę! Przyjemnego i smacznego gotowania!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje możliwość uczestniczenia w wybranych kursach gotowania online, dla jednej osoby.

Z jakich kursów mogę skorzystać?
Organizator zapewni Ci 50 zł do wykorzystania, więc możesz zapisać się na dowolnie wybrane kursy gotowania.

Czy będę potrzebować jakiegoś specjalistycznego sprzętu?
Spokojnie. Nie będziesz potrzebować niczego, co nie znajduje się w standardowym, kuchennym wyposażeniu. Przed wybranymi warsztatami otrzymasz plik PDF "Warsztatowy niezbędnik", w którym znajdziesz listę podstawowych naczyń i urządzeń, niezbędnych do gotowania pysznych dań.

Czy mogę odtworzyć film z warsztatów ponownie?
Oczywiście. Filmy z warsztatów gotowania możesz odtworzyć w dowolnym momencie. Dostęp do filmu otrzymujesz na zawsze, więc nie musisz się spieszyć.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z kursu?
Tak! Każdy kurs gotowania jest stworzony w taki sposób, by swobodnie mogły korzystać z niego osoby dorosłe oraz młodsi fani gotowania. W ofercie znajdują się także specjalne kursy dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że nauka gotowania może wymagać użycia ostrych narzędzi np. noża - warto "podglądać", co robi dziecko.

Jak przygotować się do zajęć?
Po wybraniu odpowiednich warsztatów otrzymasz pliki PDF, zawierające pełną listę zakupów, kuchenny niezbędnik oraz przepisy. Wszystkie pliki, które pobierzesz, zostają do Twojej dyspozycji na zawsze.

Dlaczego “Ewolucje”?
Ponieważ, w odróżnieniu od popularnego telewizyjnego programu, nauka odbywa się w sposób przyjemny i spokojny. Nie wymaga też wywracania wszystkiego “do góry nogami” oraz krok po kroku prowadzi do celu - doskonałej znajomości sztuki gotowania.

Ile czasu trwają kursy?
Kursy mają różny czas trwania. Najdłuższy trwa 120 minut.

Kuchenne Ewolucje - Kurs Gotowania Online sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla singielki, upominek na imieniny

Potrzebujesz taniego upominku dla siostry, teściowej lub ukochanego? Nie wiesz, co podarować bliskiej Ci osobie na drobną okazję? Kuchenne Ewolucje - Kurs Gotowania Online to oryginalny, ale przede wszystkim praktyczny prezent, który świetnie sprawdzi się również w roli niespodzianki bez okazji oraz… pomysł na rozwój osobisty dla Ciebie. Voucher na kurs gotowania online to ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu i wyjątkowo smaczne doświadczenie. Wybierz łatwy, przyjemny i wesoły kurs gotowania dla ukochanej lub ukochanego - zyskasz nie tylko jej/jego dobry humor, ale także smaczne potrawy na swoim talerzu! Podaruj kulinarne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

do 120 minut w zależności od kursu

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia 50 zł do wykorzystania na kursy online. Składniki do wykonania potraw należy zapewnić we własnym zakresie. Każdy uczestnik otrzymuje plik PDF “Warsztatowy niezbędnik” w którym wypisane są wszystkie podstawowe naczynia i urządzenia niezbędne do gotowania.Kursy różnią się ilością dań w zależności od tematu warsztatu. W kursie mogą wziąć udział osoby niepełnoletnie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Cook Story

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.