JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką | Poznań

Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką | Poznań


Poznań
1 os.

299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Szukasz pomysłów na odświeżenie swojej garderoby? A może marzysz, by stworzyć własną kapsułową szafę? Skorzystaj z pomocy specjalistki podczas Konsultacji Wizerunkowej ze Stylistką w Poznaniu! Podczas konsultacji wizerunkowej profesjonalna stylistka dobierze odpowiednie kolory i fasony, pasujące do Twojego stylu i Twojej osobowości. Spotkanie z osobą, która rozumie współczesne trendy i dobrze wie, jak stworzyć styl, który będzie spójny z osobowością to okazja, by przeżyć wizerunkową metamorfozę i wreszcie poczuć się dobrze w swoich ubraniach. Spotkanie Wizerunkowe pozwoli wydobyć walory Twojej urody, zdecydowanie podkreślając Twoje atuty i maskując ewentualne niedoskonałości. Przekonaj się, ile takie spotkanie może zmienić w Twoim życiu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Spotkanie Wizerunkowe z profesjonalną stylistką. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Spotkanie Wizerunkowe ze stylistką to przede wszystkim odpowiednie dobranie kolorów i fasonów w taki sposób, by pasowały do Twojej osobowości, dobrze Cię wyrażały i podkreślały Twoją urodę. Dodatkowo wypracujecie Twój własny, unikalny styl, który będzie spójny z Twoją osobowością.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Spotkanie Wizerunkowe z profesjonalną stylistką potrwa około 2 godziny.

Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Mamy

Szukasz inspirującego prezentu dla singielki? A może potrzebujesz zaskakującego prezentu dla ukochanej? Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką w Poznaniu to okazja, by dobrać odpowiednie kolory i fasony oraz stworzyć własny styl, który będzie dobrze odzwierciedlał osobowość osoby obdarowanej. Voucher na Konsultacje Wizerunkową ze Stylistką to ciekawy prezent urodzinowy dla kobiety w każdym wieku. Znakomicie sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent imieninowy lub niespodzianka dla żony. Zobacz, jak łatwo podarować niezapomniane emocje i spełnić marzenia, wybierając wymarzony prezent dla niej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Spotkanie Wizerunkowe ze stylistką to przede wszystkim odpowiednie dobranie kolorów i fasonów w taki sposób, by pasowały do Twojej osobowości, dobrze Cię wyrażały i podkreślały Twoją urodę. Dodatkowo wypracujecie Twój własny, unikalny styl, który będzie spójny z Twoją osobowością. Prezent realizowany jest w Poznaniu i okolicach, do 50 km od centrum miasta.


Realizacja:


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.