(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką | Poznań

0.0 0 Opinii

Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

599,00 zł

599,00 zł

O prezencie

Szukasz pomysłów na odświeżenie swojej garderoby? A może marzysz, by stworzyć własną kapsułową szafę? Skorzystaj z pomocy specjalistki podczas Konsultacji Wizerunkowej ze Stylistką w Poznaniu! Podczas konsultacji wizerunkowej profesjonalna stylistka dobierze odpowiednie kolory i fasony, pasujące do Twojego stylu i Twojej osobowości. Spotkanie z osobą, która rozumie współczesne trendy i dobrze wie, jak stworzyć styl, który będzie spójny z osobowością to okazja, by przeżyć wizerunkową metamorfozę i wreszcie poczuć się dobrze w swoich ubraniach. Spotkanie Wizerunkowe pozwoli wydobyć walory Twojej urody, zdecydowanie podkreślając Twoje atuty i maskując ewentualne niedoskonałości. Przekonaj się, ile takie spotkanie może zmienić w Twoim życiu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Spotkanie Wizerunkowe z profesjonalną stylistką w jednej z galerii handlowych w Poznaniu wraz z poczęstunkiem w kawiarni oraz dwiema półgodzinnymi konsultacjami online (przed i po spotkaniu) oraz krótki pamiątkowy filmik wysłany online z najlepszymi stylizacjami

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Spotkanie Wizerunkowe ze stylistką to przede wszystkim odpowiednie dobranie kolorów i fasonów w taki sposób, by pasowały do Twojej osobowości, dobrze Cię wyrażały i podkreślały Twoją urodę. Dodatkowo wypracujecie Twój własny, unikalny styl, który będzie spójny z Twoją osobowością.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Spotkanie Wizerunkowe z profesjonalną stylistką potrwa około 3 godziny.

Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Kobiet, prezent na Dzień Mamy

Szukasz inspirującego prezentu dla singielki? A może potrzebujesz zaskakującego prezentu dla ukochanej? Konsultacja Wizerunkowa ze Stylistką w Poznaniu to okazja, by dobrać odpowiednie kolory i fasony oraz stworzyć własny styl, który będzie dobrze odzwierciedlał osobowość osoby obdarowanej. Voucher na Konsultacje Wizerunkową ze Stylistką to ciekawy prezent urodzinowy dla kobiety w każdym wieku. Znakomicie sprawdzi się jako niezobowiązujący prezent imieninowy lub niespodzianka dla żony. Zobacz, jak łatwo podarować niezapomniane emocje i spełnić marzenia, wybierając wymarzony prezent dla niej.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w Poznaniu i okolicach, do 50 km od centrum miasta. Prezent obejmuje Spotkanie Wizerunkowe z profesjonalną stylistką w jednej z galerii handlowych w Poznaniu wraz z poczęstunkiem w kawiarni oraz dwiema półgodzinnymi konsultacjami online (przed i po spotkaniu) oraz krótki pamiątkowy filmik wysłany online z najlepszymi stylizacjami.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Dress No Stress

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje